Nový interiér domu alebo bytu

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť kvalitu svojho života, môže byť dizajnový a praktický interiér tou správnou voľbou. Pri navrhovaní a vytváraní interiéru zohľadňujeme nielen estetiku, ale aj praktické aspekty. Vhodne navrhnutý interiér dokáže efektívne využiť každý dostupný priestor a prispôsobiť sa vašim potrebám. Nechajte si vytvoriť dizajnový a praktický interiér do vášho domu, ktorý zmení váš život k lepšiemu.

1. 3D NÁVRHY ZDARMA V HODNOTE 1000€

Návrh interiéru domu je jedinečný spôsob, ako vidieť svoje nápady v realite. To vám dáva dokonalý prehľad, ako bude váš domov vyzerať. Pripravili sme si pre vás 3D návrhy  interiéru zdarma. Po odsúhlasení cenovej kalkulácie na výrobu kuchyne priamo od nás sa spolu pustíme do vizualizovania zvyšku interiéru.

2. FOTOREALISTICKÁ VIZUALIZÁCIA DO 48 HOD.

Vďaka fotorealistickej vizualizácii dokážeme pretaviť všetky vaše sny do reality na základe našej odbornosti, výrobe priamo od nás a montáži. V prvom kroku nám zašlete váš pôdorys spolu s vašimi požiadavkami, nasleduje osobné stretnutie s našim interným dizajnérom. Po stretnutí pripravíme vizualizácie do 48 hod.

"Odporúčame vám začať s návrhom interiéru súbežne so začiatkom výstavby alebo rekonštrukcie vášho domu. V prípade že už sú hotové fixné veci ako napríklad elektrika, máte zviazané ruky a musíte častokrát robiť kompromisy, ktoré sú obmedzujúce." Ing. Martin Beko - interiérový dizajnér

3. PROFESIONÁLNE DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Súčasťou vizualizácie interiéru je aj otvorený pohľad do dispozičného riešenia miestností. Tento pohľad znázorní logiku prepojenia miestností a dotvorí obraz o vašom bývaní. U nás pracuje interiérový dizajnér s nábytkom na mieru, ktorý mu dáva možnosť využiť každý kút miestnosti a vytvoriť tak zladený celok.

4. ODBORNÁ A PRECÍZNA MONTÁŽ

Dôvera klienta je pre nás kľúčová, najmä ak vieme, že vytvárame niečo tak významné, ako je váš nový domov. Keď je váš nábytok na mieru hotový, privezieme vám ho vďaka vlastnému vozovému parku. Skúsený tím montážnych technikov osadí všetko na to správne miesto a váš nábytok môže slúžiť dlhé roky.

5. PRIAMO OD VÝROBCU NÁBYTKU

Veríme, že kľúčom k vysokej kvalite nábytku na mieru je kombinácia profesionálnej výroby a kvalitných materiálov. Vďaka výrobe nábytku sme schopní presne splniť vaše požiadavky. Nepovažujeme výrobu iba za použitie moderných strojov a technológií, ale veríme, že ľudský faktor prináša do nábytku hodnotu.

VYTVORÍME VÁM VYSNÍVANÝ DOMOV

Neváhajte sa nám ozvať pre bezplatnú konzultáciu. Teší sa na Vás naša koordinátorka projektov.

TEL. ČÍSLO: 0911 723 462

,,BETTER HOME PLACE''

NAPÍŠTE NÁM EMAIL

KONTAKTUJTE NÁS CEZ FORMULÁR