Šatník na mieru pre celú rodinu

Kúpili ste si skriňu a po roku ste zistili, že vám nebude stačiť a zaberá zbytočne veľa miesta? Koľké ženy sa v tejto situácii našli? Ale nebudeme hovoriť len o ženách. Úložného priestoru nie je nikdy dosť, hlavne ak máte rodinu. Preto je dôležité myslieť na to, kam uložíte nielen všetko oblečenie, ale aj topánky, zimné bundy, kufre, uteráky či posteľnú bielizeň. Šatník skryje všetko a pritom zachová poriadok.

Kedysi sa šatníky navrhovali iba do interiérov rodinných domov, v súčasnosti nájdete vstavaný šatník aj v bytoch. Práve v nich je väčšinou problém s úložným priestorom, šatník na mieru to môže zmeniť. V malej spálni nebudete potrebovať skriňu, všetko schováte do šatníka a zachováte otvorený a vzdušný interiér vášho príbytku.

Vyskladaný podľa vašich predstáv

Šatník na mieru môže byť malý i veľký. Na veľkosti však nezáleží. Pokiaľ máte priestor, vieme vám vymyslieť riešenie úložných priestorov kdekoľvek. Výhodou šatníkov na mieru je, že aj v prípade menších miestností dokážete využiť každý centimeter vo svoj prospech. Skriňa z obchodu vám takýto plusový bod nikdy neponúkne, pretože ste limitovaní výrobnými veľkosťami.

Vo veľkom šatníku viete premýšľať nad niekoľkými úložnými riešeniami. Vyberiete si zásuvky, vstavanú komodu, závesné riešenia, či police? Pri stretnutí s dizajnérmi si odpovieme na niekoľko otázok a spoločne zistíme, ktoré riešenia sú pre vaše potreby najvhodnejšie.

NÁŠ TIP: Pri skladaní šatníku na mieru odporúčame našim klientom, aby v šatníku mali dlhé (130cm) vešanie v kombinácii s krátkym (90 cm) vešaním. Krátke vešanie využijete v prípade košieľ, tričiek a topov. Dlhé oceníte pri šatoch, svetroch, kabátoch, ktoré by boli inak pri krátkom vešaní na spodnej časti pokrčené.

Do šatníku vieme zakomponovať aj elegantné osvetlenie. Energeticky úsporné LED pásy dodajú šatníku moderný a luxusný vzhľad.

 

Vstavaná skriňa ako súčasť interiéru

Vstavaná skriňa je súčasťou interiérov už niekoľko rokov. Najčastejšie ju nájdeme v predsieni či v spálni. Zmestí sa do nej všetko oblečenie, obuv i sezónne veci, uteráky, žehliaca doska, dokonca aj vysávač. V prípade, že nemáte na šatník na mieru dostatočný priestor, je obľúbená a vítaná, pretože ho dokáže ho výborne nahradiť.

Poznámka: Naša realizácia šatníkovej zostavy v rodinnom dome v Maduniciach. Viac fotiek z realizácii tu

NÁŠ TIP: Pri navrhovaní vstavaných skríň v predsieni vieme vytvoriť úložný priestor i miesto na sedenie a vešanie kabátov v jednom.

"Pri výbere dekoru a farby odporúčame našim klientom, aby siahali po neutrálnej škále. Takéto farby vedia ľahko zladiť a budú aj po rokoch používania stále moderné a nadčasové." Ing. Martin Beko - interiérový dizajnér

V prípade, že máte záujem o vstavanú skriňu alebo šatník na mieru, radi vám vytvoríme vizualizáciu pre lepšiu predstavu.

 

Kontaktujte nás