Vizualizácie vášho nového bývania

To, ako človek vníma priestor okolo seba, či sa v ňom cíti príjemne, závisí častokrát od viacerých faktorov, ale to, čo si pri vstupe každý všimne ako prvé, je zariadenie interiéru.

Vďaka 3D návrhu si môžete utvoriť dokonalý obraz o tom, ako budú vyzerať priestory vášho bývania po premene na realitu. Šikovné ruky dizajnéra vytvoria fotorealistický 3D návrh, ktorý je na nerozoznanie od reality. Súčasťou vizualizácie interiéru je aj otvorený pohľad do dispozičného riešenia jednotlivých podlaží. Tento pohľad jednoducho znázorní logiku prepojenia miestností a dotvorí tak ucelený obraz o vašom bývaní.

Prečo sú 3D návrhy dôležité?

Okrem realistického obrazu ušetríte hlavne kopec času a vašich financií. Vyhnete sa situácií, kedy po čase zistíte, že niekde chýba napríklad zástrčka alebo vypínač. Budete mať možnosť vidieť ako bude vyzerať váš nový domov ešte v období, kedy máte možnosť kedykoľvek uskutočniť rôzne zmeny.

Kedy začať s návrhom interiéru?

Odporúčame vám začať s návrhom interiéru a dispozičným riešením súbežne so začiatkom výstavby alebo rekonštrukcie vášho domu. V prípade že už sú hotové fixné veci ako napríklad elektrika alebo voda, máte zviazané ruky a musíte častokrát robiť nepríjemné kompromisy, ktoré sú obmedzujúce.

Prečo to radšej zveriť do rúk odborníkov?

Interiéroví dizajnéri vedia skombinovať  funkčnosť a dizajn a tým dokážu vytvoriť atmosféru domova v novopostavených alebo rekonštruovaných príbytkoch. Využívajú pritom všetky spôsoby aby v novom interiéry vytvorili harmonickú atmosféru. Spĺňajú predstavy o bývaní s prihliadnutím na finančné nároky.

Dizajnér dokáže s prehľadom odstrániť všetky nedostatky v interiéry a zdôrazniť prednosti. Ak nemáte žiadnu predstavu o svojom bývaní, dizajnér načúva vášmu vkusu aby vytvoril jedinečné návrhy ktoré vás oslovia.

Kedy je najlepší čas osloviť odborníkov?

Začať sa zaujímať o služby bytového dizajnéra je vhodné už hneď v začiatkoch plánovania vášho nového bývania, alebo zmien. Získate priestor a čas na správny výber farieb, podláh, dlažieb a materiálov. To všetko pod dohľadom profesionála, ktorý vás vždy usmerní k správnemu rozhodnutiu.

Ak chcete mať nový interiér vášho domu hotový ešte tento rok, neváhajte sa nám ozvať čím skôr. Záleži nám na naladení sa na jednu vlnu so zákazníkmi, preto si zakladáme na individuálnom prístupe.

 

MÁM ZÁUJEM O 3D NÁVRH