HOME OFFICE na vašu mieru

Doprajte si príjemný pocit pri práci z pohodlia domova bez bolesti chrbta.

Pozrite si krátku video ukážku z návrhov a realizácií z prác u našich zákazníkov.

Pozrite si video
viac

Návrh a realizácia Home Office

Od návrhu cez montáž až po finálny produkt


Za bežných okolností je HOME OFFICE jeden z najžiadanejších firemných benefitov. Z domu pracuje každý, komu to zamestnávateľ̌ a pracovná pozícia umožňuje. Ak aj vy patríte medzi nich, my vám pomôžeme vytvoriť priestor vašej kancelárie, kde sa budete cítiť príjemne a budete sa môcť plnohodnotne sústrediť na pracovné úlohy. Ani pri práci z domu však netreba zabúdať na pohyb, ktorý získate pomocou výškovo nastaviteľného stola a ergonomickej stoličky. Vďaka našim návrhom a riešeniam získate zdravé pracovné prostredie, a navyše si vytvoríte intuitívny pohyb ktorý vám uľahčí prácu.


Chcem návrh Home Office

Ergonomická stolička

Pohodlné sedenie bez bolesti chrbta


Jednou z najväčších výhod našej ponuky sedenia je práve veľká variabilita. Najdôležitejším faktorom je vhodný výber ergonomickej stoličky. Náš tím vám odporúča pri jej výbere myslieť na dĺžku sedenia, nastaviteľnosť, na kvalitu materiálu, komfort sedenia a na jej dizajn. U nás si môžete vybrať zo širokej škály kvalitného a pohodlného sedenia, z rôznych materiálov a druhov čalúnenia. Navštívte nás v našom showroome, a my vám pomôžeme s výberom vhodnej stoličky, ktorú prispôsobíme vašim návykom.


Potrebujem ergonomickú stoličku

Výškovo nastaviteľný stôl

Striedanie sedenia a státia


Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl predstavuje maximálne možnú variabilitu kancelárskeho stola, pri ktorej si môžete vybrať Vám najpohodlnejšiu výšku. Ergonomický kancelársky stôl tak získate aj v prípade, ak chcete pracovať v sede alebo v stoji. Výšku kancelárskeho stola si nastavíte optimálne vzhľadom k Vašej výške jednoduchým ovládaním. Zdravé kancelárske sedenie a státie tak predstavujú ideálny variant, ako stráviť pracovný čas bez bolesti chrbta alebo častej únavy a preťaženia.


Potrebujem výškovo nastaviteľný stôl

Dôraz na dizajn a doplnky

Príjemné pracovné prostredie


Náš tím sa snaží vytvoriť príjemné a pohodlné pracovisko u vás doma, kde sa môžete cítiť pohodlne a kde radi prichádzate a trávite čas. Dobrá organizácia a decentné doplnky v priestore je priorita číslo jeden.  Spolu so zavedením zmyslu pre štruktúru a poriadok vo vašom organizovanom pracovnom prostredí, podporíte vašu koncentráciu a následne zvýšite produktivitu  vašej práce a znížite tým pracovný stres. Naši dizajnéri navrhujú aj doplnky vo forme machových stien, lamiel a  LED osvetlenia, ktoré dodávajú kancelárii moderný a elegantný vzhľad.


Chcem návrh Home Office

Pracovný kútik

Efektívne využitie priestoru


Zariadime vám komfortnú kanceláriu alebo vám aspoň pomôžeme vytvoriť si kútik, ktorý bude dokonale slúžiť ako pracovné miesto? Vieme, že aj pracovňa alebo pracovný kútik musí zapadať do celkového chodu vašej domácnosti v súlade s kompletným interiérom vo vašom domove. Preto pri návrhoch nášho nábytku na mieru, myslíme nielen na rôzne ergonomické pravidlá, ktoré vaše pracovné miesto musí spĺňať, ale aj na celkový dojem interiéru.


Mám záujem o Home Office

Radí vám náš interiérový dizajnérMARTIN
BEKO

HOME OFFICE

Okrem dizajnu nábytku je kľúčové aj to, ako prvky v interiéri rozmiestnite. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru sa budete cítiť vo svojom novom domove príjemne a všetko budete mať vždy po ruke.


Chcem vedieť viac