INTERIÉROVÝ DIZAJN

Navrhneme vám kompletné riešenie interiéru vášho domu alebo bytu.

Vytvoríme vám profesionálne 3D návrhy vášho vysnívaného bývania.

Naše projekty
viac

NÁVRHY CELÉHO INTERIÉRU DOMU ČI BYTU

O všetko sa postaráme, ušetríme vám čas a starosti


Máte pôdorys vášho nového domu či bytu a neviete si poradiť ako vymyslieť váš interiér? Alebo rozmýšľate nad zmenou už existujúceho interiéru a neviete ako na to? Nechajte to na našich dizajnérov, ktorí vám vytvoria návrh celého interiéru na mieru po praktickej aj dizajnovej stránke. Naše štúdio sa primárne venuje komplexným návrhom bytov a domov, teda ich ťažiskovým zónam ako obývačka s kuchyňou, spálňa, detská izba. Návrhy kúpeľní, šatníkov a iných vedľajších miestností nerobíme samostatne, ale iba v prípade, pokiaľ sú zahrnuté v projekte s niektorou z ťažiskových miestností.


Inšpirujte sa našimi projektami

Home Office na mieru od A po Z

Navrhneme a vytvoríme vám priestor pre pohodlnú prácu u vás doma


Nachádzame sa v digitálnom veku, kedy môžeme vďaka technológiám, pracovať rovnako dobre aj z domu. Postaráme sa vám o to, aby sme vaše predstavy splnili s čo najväčšou spokojnosťou. Odporúčame vám ani pri práci z domu nezabúdať na základ každého pracovného miesta, ktorými sú vhodný stôl a pohodlná stolička. Na základe našich dlhoročných skúseností vám vieme vyrobiť a poradiť vhodný ergonomický nábytok aj do vašej domácnosti. Navrhneme vám všetko tak, aby sme poskytovali maximálne pohodlie pre vašu akúkoľvek prácu. Myslíme na to, že dobre zorganizovaný priestor je čiastočnou zárukou sústredenia sa a dobre odvedenej práce.


Viac o Home Office

AKÝ JE POSTUP SPOLUPRÁCE

Ako dlho trvá príprava návrhov?


Postaráme sa o vás od prvého kontaktu až po výslednú podobu vášho vysnívaného bývania. Na základe našej úvodnej komunikácie, kde si prejdeme pôdorys vášho interiéru a vaše predstavy, určíme cenu za 3D návrhy. Po schválení cenovej kalkulácie sa pustíme do vytvárania vášho nového interiéru a s radosťou vám navrhneme miesto, kde sa budete cítiť komfortne a spokojne. Naše projekty navrhujeme kvalitne a precízne, preto je čas tvorby návrhu špecifikovaný individuálne, štandardne však do 14 dní od zadania. Realizáciu interiéru koordinujeme v čo najkratších možných intervaloch.


Viac o postupe spolupráce

ČO NAVRHNEME, TO AJ VYROBÍME

Výroba nábytku na mieru


Náš tím sa zaoberá okrem návrhov interiérov aj ich kompletnou realizáciou. Po odsúhlasení konečných návrhov vám pripravíme cenovú ponuku na výrobu, dodanie a montáž nábytku na mieru. V prípade, že si nás vyberiete aj ako dodávateľa na realizáciu interiéru, odpočítame vám 100 % z ceny vizualizácie. Nábytok vyrábame z kvalitných certifikovaných materiálov a kovaní exkluzívnych značiek s doživotnou zárukou. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti správnych konštrukčných a technických riešení nábytku v spojení znalosťami z ergonómie priestoru sú zárukou toho, že budete spokojný.


Viac o výrobe nábytku

KAŽDÁ MIESTNOSŤ JE DÔLEŽITÁ

Každej izbe vášho bývania venujeme pozornosť


Pri navrhovaní interiéru vášho bývania venujeme každej jednej miestnosti v dome či v byte rovnakú váhu a dôležitosť. Každá izba má svoje špecifiká a je potrebné sa na ňu pozrieť nie len z pohľadu dizajnu, ale aj funkčnosti a toho na aké účely sa bude využívať. Zhotovíme vám návrh dispozičného riešenia a dizajnu nábytku každej jednej izby vzhľadom k potrebám jej užívateľa. Dobrý pocit vám zabezpečíme pomocou správnej ergonómie priestoru. Budete mať všetko po ruke a na správnom mieste. Navrhneme a zrealizujeme vám moderný interiér so všetkými vychytávkami, ako sú LED pásy, výsuvné systémy, či iné inovatívne technologické riešenia.


Viac o jednotlivých miestnostiach

Interiéry, ktoré sme navrhli

Radí vám náš interiérový dizajnérMARTIN
BEKO

TIP PRE INTERIÉROVÝ DIZAJN

Okrem dizajnu nábytku je kľúčové aj to, ako prvky v interiéri rozmiestnite. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru sa budete cítiť vo svojom novom domove príjemne a všetko budete mať vždy po ruke.


Chcem vedieť viac

Naši
spokojní
zákazníci

Zariadenie kuchyne na mieru

Galanta

POVEDALI O NÁS: „Po skúsenostiach s kúpou bytu prišli prvé skúsenosti aj s interiérovým zariadením, na čo som sa veľmi tešila. Keďže rada varím a v kuchyni trávim veľa času, chcela som aby to bolo tip top. Na pozitívne...


Čítať viac

Zariadenie chodby

Trnava

POVEDALI O NÁS: “Som veľmi rád, že môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom pani Farkašovej pri príprave cenovej ponuky, zameraní šatníka a samotnej realizácie. Všetko bolo na 100 %. Kvalitne odvedená práca...


Čítať viac

Chceli by ste vytvoriť moderný,
ale pritom útulný a praktický interiér?

Pomôžeme vám

Naši spokojní zákazníciKliknite a nechajte sa inšpirovať