KAŽDÁ IZBA JE DÔLEŽITÁ

Pri navrhovaní vášho bývania venujeme každej jednej miestnosti rovnakú pozornosť.

Či už ide o kuchyňu, obývačku, spálňu, detskú izbu, šatník alebo chodbu.

Naše projekty
viac

Dizajnová kuchyňa podľa vašich predstáv

Realistická vizualizácia vašej budúcej kuchyne


Snívate o novej kuchyni, do ktorej sa všetko zmestí, ktorá bude funkčná a krásna? Riešením je kuchyňa na mieru od nás. Naši dizajnéri vám navrhnú kuchyňu v ktorej budete mať dostatok úložného priestoru. Funkčnosť zabezpečíme pomocou ergonómie priestoru, vďaka čomu budete mať všetko pri ruke. Riešenia budete mať možnosť vďaka realistickej vizualizácii vidieť už pred začatím projektu. Kuchynská linka na mieru nemusí byť len v modernom duchu, páči sa vám rustikálny, vidiecky či retro štýl? My vám navrhneme modernú kuchyňu so všetkými vychytávkami - ako sú podsvietenie LED pásmi, výsuvné systémy, inovatívne technologické riešenia, či policové diely. Vysnívaná moderná kuchyňa vo vašom štýle.


Mám záujem o vizualizáciu kuchyne

3D-návrh vašej novej obývačky

Moderný nábytok do obývačky pre každú rodinu


Miesto oddychu, miesto, kde trávite spoločný čas, obývacia izba nie je len miestnosťou, spája nás ako rodinu, a preto si zaslúži vašu pozornosť. U nás v Rstudiu vám navrhneme ideálnu obývaciu miestnosť s riešením pre dostatok miesta, vzhľadom podľa vašich predstáv a využitím priestoru na sto percent. V súčasnosti, kedy sú obývačky spojené s kuchyňou, či jedálňou, dokážu naši dizajnéri vytvoriť krásny súlad farieb a materiálov. Otvorený priestor spolu s jedálňou a kuchyňou dokážeme rozdeliť tak, aby sa navzájom nerušili, ale vytvorili harmonický, ale vzdušný celok. Pripravíme vám 3D návrh, kde budete mať možnosť vidieť naše riešenia.


Mám záujem o 3D návrh obývačky

Nová spálňa ako súčasť interiérového dizajnu

Miesto zaslúženého odpočinku


Už pri prezeraní nášho návrhu pre vašu budúcu spálňu sa budete tešiť na nerušený spánok v nej. U nás v Rstudiu vám navrhneme spálňu na mieru z kvalitných materiálov, ktoré vydržia roky. Vyberať si môžete z rôznych materiálových i farebných prevedení. My sa postaráme o dizajnové doplnky v podobe zasadených políc, machových stien a iných vychytávok. V spálni od nás nebude chýbať moderná a pohodlná manželská posteľ, postaráme sa aj o ladiace nočné stolíky, kde si budete môcť odložiť knihu či pohár vody.  Miesto odpočinku by malo spĺňať vaše najprísnejšie požiadavky a my sme pripravení k nim dodať ešte niečo navyše.


Mám záujem o návrh spálne

3D návrh detskej izby pre vaše deti

Dizajnové riešenia detskej izby pre malých i veľkých


Máte doma škôlkara, školáka či študenta?  Každý z nich potrebuje svoj priestor pre vývoj, kreativitu, v neskoršom veku aj súkromie. Detské a študentské izby navrhujeme tak, aby sa prispôsobili aj času, ktorý tak rýchlo uteká. Ergonomické zdravé sedenie a výškovo nastaviteľné stoly sú ideálnym dlhodobým riešením pre každé dieťa, porastú spolu s nimi. Dôležité sú aj farby a zvolené materiály, ktoré môžu pozitívne vplývať na psychiku dieťaťa. Naši interiéroví dizajnéri vám radi poradia. Pripravíme pre vás virtuálnu prehliadku, kde budete vidieť nové kráľovstvo pre vaše deti. Myslíme na veľké množstvo úložných riešení pre hračky, oblečenie a veci do školy i kvalitnú a bezpečnú posteľ. Radi vám navrhneme detskú izbu na mieru s kreatívnymi a bezpečnými riešeniami pre vaše dieťa.


Mám záujem o prehliadku detskej izby

3D návrh vášho budúceho šatníka od nás

Šatník i vstavané skrine pre dostatok úložného priestoru


Vstavané skrine sú dnes súčasťou skoro každého príbytku. Schováte do nich všetko sezónne oblečenie i veci, ktoré nechcete mať na očiach. V Rstudio navrhujeme vstavané skrine na mieru, šatníkové skrine a šatníky na mieru, vďaka ktorým využijete priestor naplno. Šatník na mieru s poličkami, závesným systémom a vstavanými komodami je snom každej ženy. Vystavať si ho viete podľa vašich preferencií a potrieb. My vám vaše úložné priestory, či už ide o vstavané skrine, šatníkové skrine či samotný šatník na mieru navrhneme v spolupráci s vami, aby spĺňali všetky vaše požiadavky. Následne vám pripravíme realistickú grafickú prehliadku, kde si budete môcť doľadiť posledné detaily spolu s našimi dizajnérmi.


Chcem vizualizáciu šatníka na mieru

Dizajnové riešenia vašej chodby v grafickom spracovaní

Útulná a funkčná predsieň do každého príbytku


V mnohých prípadoch sa stáva, že chodba je úzka alebo príliš malá. Zverte nám ju do rúk, pripravíme vám vizualizáciu priestoru a presvedčíme vás, že aj z malého priestoru dokážeme spraviť funkčnú miestnosť a reprezentatívny vstup do vášho domova. Riešení je mnoho, my vyberieme to správne pre vás a váš domov. Na chodbe vieme vytvoriť pohodlné sedenie, kde sa pohodlne usadíte pri prezúvaní a navrhneme zabudované úložné priestory, o ktorých budete vedieť iba vy. Dispozičné riešenia predsiení sú pre našich dizajnérov výzvou, ktorú radi vezmú do rúk.  U nás vám vytvoríme vizualizáciu moderného, dizajnového, ale hlavne praktického vstupu do vášho domova, ktorý budete využívať ako rodina každý deň.  


Mám záujem o návrh predsiene