CHODBA

Chodba alebo reprezentatívna predsieň na mieru

Prakticky a dizajnovo vám navrhneme uvítací priestor

Zaujíma ma viacKontakt
viac

3D návrh predsiene na mieru do najmenšieho detailu

Meníme všetky priestory na praktické a užitočné


Vstupná brána do vášho domova by mala príjemne uvítať nových hostí, no zároveň slúžiť každodennému životu vašej rodiny. S nábytkom na mieru vieme z vašej predsiene spraviť funkčnú miestnosť, ktorá bude skrývať úložné priestory a vy tak šikovne schováte veci, ktoré nechcete, aby bolo vidieť  pri vstupe do vášho obydlia. Chodby bývajú mnohokrát úzke a malé, nábytok na mieru a naše opatrenia zabezpečia, aby sme využili každý kút a zachovali vzdušnosť a dostatok miesta na pohyb. To všetko máte možnosť vidieť ešte pred realizáciou projektu vďaka nášmu 3D návrhu, ktorý vám ukáže ako bude vyzerať vaša nová chodba na mieru. Veríme, že bude slúžiť vám a osloví i vašich hostí.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

Od návrhu predsiene k jej realizácii

Komplexné služby pre krajší vstup do vášho domova


My v Rstudiu z našej dielne prinesieme do vášho príbytku funkčnú a útulnú chodbu na mieru. Nábytok do chodby na mieru so všetkým, čo pri vstupe do vášho domova budete vy aj vaša rodina potrebovať. Vy sami viete najlepšie, aké máte predstavy, my ich doplníme riešeniami, ktoré sú overené rokmi skúseností a naši pracovníci vám poradia pri nejasnostiach. S návrhom putujeme do výrobne, kde váš nábytok do chodby vyrobíme a následne ho naši pracovníci dopravia k vám domov, kde ho zmontujú. S našimi zákazníkmi si udržujeme dobré vzťahy, sme tu pre vás v prípade servisu aj po záručnej dobe. Spokojný zákazník je ako úsmev a pochvalné slová návštevy, ktorá ocení vašu novú predsieň.  


Mám záujem o vaše služby

Interiéry, ktoré sme navrhli

Potrebujete navrhnúť chodbu?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


+421 911 033 892

Napíšte nám


martinbeko@rstudio.sk

KONTAKTUJTE NÁŠHO INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRAMARTIN
BEKO

TIP PRE INTERIÉROVÝ DIZAJN

Okrem dizajnu nábytku je kľúčové aj to, ako prvky v interiéri rozmiestnite. Pri veľkých otvorených miestnostiach, akými je kuchyňa spojená s obývačkou, je potrebné správne oddeliť priestor na zóny - oddychovú, aktívnu, zónu na stolovanie, či prípravu jedla a úložného priestoru. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru sa budete cítiť vo svojom novom dome príjemne a všetko budete mať po ruke.