DETSKÁ IZBA

Navrhneme a vytvoríme pre vaše deti ich bezpečné útočisko

Originálna detská izba na mieru pre každé dieťa a tínedžera

Zaujíma ma viacKontakt
viac

Interiér detskej izby na mieru od dizajnéra

3D-návrh, ktorý ukáže výslednú podobu pred zhotovením


Každé dieťa túži po svojej vlastnej detskej izbe, po svojom kráľovstve, kde sa môže cítiť bezpečne, kde môže tvoriť, vzdelávať sa a hrať sa. Detská izba na mieru ponúka rodičom možnosť spraviť pre svoje dieťa jedinečnú detskú izbu, ktorá bude odzrkadľovať charakter a záľuby dieťaťa. Už pri vytváraní návrhu budete mať možnosť pripomienkovať prípadné zmeny, spolu sa zameriame na každý detail, aby bol výsledok dokonalý. Naše realistické a detailné vizualizácie vám zobrazia každý kút detskej izby na profesionálnej úrovni. Naši dizajnéri vám poradia s výberom materiálov, farieb, inovácií, aby získalo vaše dieťa kreatívny priestor pre svoj budúci vývoj.


Mám záujem o dizajnovú detskú izbu

Detský nábytok z vlastnej výroby

Zariadenie detskej izby na mieru z kvalitných materiálov


V našej vlastnej výrobni nábytku sa po schválení vizualizácie budúcej detskej izby vašej ratolesti, púšťajú naši skúsení pracovníci do výroby nábytku na mieru. Vaše dieťa tak získa originálnu detskú izbu s kúskom seba. Už pri vytváraní návrhu detskej izby sa zameriavame na bezpečnostné prvky pri jednotlivých kúskoch detského nábytku. Nábytok do detskej izby na mieru má výraznú výhodu pri boji s časom. Vybrať si môžete nadčasové kúsky, ktoré budú rásť s vašimi deťmi – výškovo nastaviteľné stoly, ergonomické zdravé stoličky. Vyrobený nábytok na mieru dopravíme až k vám domov a naši montážnici vám zostavia novú detskú izbu, aby bola pripravená na všetky detské dobrodružstvá.


Mám záujem o vaše služby

Interiéry, ktoré sme navrhli

Potrebujete navrhnúť detskú izbu?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


+421 911 033 892

Napíšte nám


martinbeko@rstudio.sk

KONTAKTUJTE NÁŠHO INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRAMARTIN
BEKO

TIP PRE INTERIÉROVÝ DIZAJN

Okrem dizajnu nábytku je kľúčové aj to, ako prvky v interiéri rozmiestnite. Pri veľkých otvorených miestnostiach, akými je kuchyňa spojená s obývačkou, je potrebné správne oddeliť priestor na zóny - oddychovú, aktívnu, zónu na stolovanie, či prípravu jedla a úložného priestoru. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru sa budete cítiť vo svojom novom dome príjemne a všetko budete mať po ruke.