KUCHYŇA

Návrh vysnívanej kuchyne na mieru vo vašom štýle

Funkčná a dizajnová moderná kuchynská linka a zariadenie kuchyne

Zaujíma ma viacKontakt
viac

Vizualizácia kuchyne na mieru

Kuchynská linka vo vašom dizajne


Naši profesionálni dizajnéri vám podľa vašich požiadaviek vytvoria vizualizáciu – 3D návrh vašej novej kuchyne. Interiérový dizajn plný našich nápadov, ale so zachovanou vašou predstavou. Technologické inovácie, funkčné riešenia, ktoré zjednoduchšia fungovanie v priestore, kde trávi každá rodina veľa času. Už v návrhu budete mať možnosť vidieť, aké riešenia kuchyne na mieru vám ponúkame. Nedostanete od nás len kuchynskú linku so spotrebičmi, ale kompletné zariadenie kuchyne, aby spolu  všetko ladilo a fungovalo. Rustikálny, vidiecky, minimalistický, či industriálny štýl, výber je na vás. O ostatné sa postaráme my.


Chcem 3D-návrh novej kuchyne

KUCHYŇA NA MIERU Z VLASTNEJ VÝROBY

Kvalitné materiály a značkové spotrebiče


Hľadáte vysnívanú kuchynskú linku a zariadenie do kuchyne podľa vašich predstáv a nikde ju neviete nájsť? Možno sme ju ešte nevyrobili. My v Rstudio máme vlastnú výrobňu nábytku, kde vám kuchyňu z kvalitných materiálov po stretnutí a vytvorení vizualizácie vašej vysnívanej kuchyne, vyrobíme.  Nábytok do kuchyne na mieru vyrobíme z kvalitných materiálov značky Egger, komponenty značky Blum, drezy Blanco a nebudú chýbať ani značkové spotrebiče. Výsledok musí byť predsa ten vysnívaný, váš, a my si potrpíme na kvalite, ktorá vydrží roky, preto vám odovzdáme zariadenie kuchyne, ktoré bude odolné a spoľahlivé.


Mám záujem o výrobu kuchyne

Interiéry, ktoré sme navrhli

Potrebujete navrhnúť kuchyňu?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


+421 911 033 892

Napíšte nám


martinbeko@rstudio.sk

KONTAKTUJTE NÁŠHO INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRAMARTIN
BEKO

TIP PRE INTERIÉROVÝ DIZAJN

Okrem dizajnu nábytku je kľúčové aj to, ako prvky v interiéri rozmiestnite. Pri veľkých otvorených miestnostiach, akými je kuchyňa spojená s obývačkou, je potrebné správne oddeliť priestor na zóny - oddychovú, aktívnu, zónu na stolovanie, či prípravu jedla a úložného priestoru. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru sa budete cítiť vo svojom novom dome príjemne a všetko budete mať po ruke.