OBÝVAČKA

Dizajnová moderná obývačka s pocitom domova

Vizualizácia, návrh a spracovanie nábytku do obývačky na mieru

Zaujíma ma viacKONTAKT
viac

NÁVRH OBÝVAČKY OD INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRA

Vizualizácia a panoramatická prehliadka vašej novej obývačky


Máte predstavu, ale neviete, ako by to vyzeralo v realite? My v Rstudio vám predstavu o novej obývačke pretavíme do malej skutočnosti ešte pred odovzdaním projektu. Náhľad do 3D-návrhu či virtuálna prehliadka novej obývačky je súčasťou našich služieb pri výrobe obývačky na mieru. Naši interiéroví dizajnéri zapracujú vaše predstavy o spoločenskej miestnosti, akou obývačka určite je, a pridajú svoje nápady, ktoré rodinnú miestnosť zútulnia a dodajú jej pocit domova. Po doladení všetkých detailov, ktoré sú súčasťou bytového dizajnu, získate realistický náhľad na vašu budúcu obývačku.


Mám záujem o vizualizáciu obývačky

Obývačka na mieru z našej výroby

Nábytok do obývačky z kvalitných materiálov


Po prezretí realistickej vizualizácie vašej obývačky a schválení jej návrhu sa púšťame do výroby vašej obývačky na mieru. V cene našich návrhov je aj nacenenie nábytku do obývačky na mieru, ktorý následne vyrobíme. Nábytok na mieru do obývačky vyrábame z kvalitných materiálov, ktoré mu dodajú dlhú životnosť. Naši dizajnéri vyberajú nadčasové materiály, ktoré budú moderné aj o pár rokov. Skúsení montážnici následne prídu k vám domov a pripravia vašu obývačku na spoločné rodinné chvíle. Nová obývačka na mieru bez starostí, zabezpečíme návrh, interiérový dizajn, výrobu i montáž. Už 25 rokov vyrábame krajšie domovy, stoja za nami spokojní zákazníci, ktorí v nich žijú.


Chcem obývačku na mieru

Interiéry, ktoré sme navrhli

Potrebujete navrhnúť obývačku?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


+421 911 033 892

Napíšte nám


martinbeko@rstudio.sk

Radí Vám náš projektový manažérMARTIN
BEKO

TIP PRE INTERIÉROVÝ DIZAJN

Okrem dizajnu nábytku je kľúčové aj to, ako prvky v interiéri rozmiestnite. Pri veľkých otvorených miestnostiach, akými je kuchyňa spojená s obývačkou, je potrebné správne oddeliť priestor na zóny - oddychovú, aktívnu, zónu na stolovanie, či prípravu jedla a úložného priestoru. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru sa budete cítiť vo svojom novom dome príjemne a všetko budete mať po ruke.