ŠATNÍK

Sen každej ženy – šatník na mieru pre celú rodinu

Navrhneme vám šatník na mieru s potrebným úložným priestorom

Zaujíma ma viacKontakt
viac

Praktický šatník ako súčasť interiéru

3D-návrh šatníku na mieru so zaujímavými riešeniami


Každý domov potrebuje úložný priestor, toho nie je nikdy dosť. Šatník či vstavaná skriňa na mieru? Závisí to od toho, koľko priestoru máte k dispozícii. U nás v Rstudio pre vás pripravíme vizualizáciu šatníku na mieru ako samostatnej miestnosti, ktorej súčasťou budú policové a závesné riešenia. Súčasťou vášho šatníka môžu byť aj úložné priestory na topánky, kabelky či doplnky. Podľa vašich potrieb zostavíme realistický 3D návrh, kde budete vidieť, ako bude váš šatník vyzerať. Vizualizáciu a pomoc od interiérového dizajnéra ponúkame aj v prípade vstavanej skrine, ktorá je v súčasnosti obľúbeným riešením úložného priestoru, vďaka ktorému udržujete doma poriadok.


Chcem návrh šatníka na mieru

Výroba a montáž vstavanej skrine a šatníku na mieru

Šatníkové skrine, vstavené skrine i šatník na mieru


Na začiatku sa s vami niekoľkokrát stretneme, pripravíme návrh podľa vašich predstáv, doladíme detaily a navrhneme zaujímavé riešenia, ktoré môžu váš šatník na mieru posunúť o level vyššie. Naša vlastná výroba nábytku nám dáva možnosť vybrať si a využívať tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sú pri príprave šatníku na mieru či vstavanej skrine nesmierne dôležité, aby vám šatník vydržal generácie. Šikovní pracovníci a montážnici vám váš šatník na mieru zostavia u vás doma. Každá polica nájde svoje miesto a vy tak budete môcť po odchode pracovníkov začať ukladať svoje veci a mať radosť z krásneho šatníka, ktorý vám zabezpečí poriadok v domácnosti.


Mám záujem o vaše služby

Interiéry, ktoré sme navrhli

Potrebujete navrhnúť šatník?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


+421 911 033 892

Napíšte nám


martinbeko@rstudio.sk

KONTAKTUJTE NÁŠHO INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRAMARTIN
BEKO

TIP PRE INTERIÉROVÝ DIZAJN

Okrem dizajnu nábytku je kľúčové aj to, ako prvky v interiéri rozmiestnite. Pri veľkých otvorených miestnostiach, akými je kuchyňa spojená s obývačkou, je potrebné správne oddeliť priestor na zóny - oddychovú, aktívnu, zónu na stolovanie, či prípravu jedla a úložného priestoru. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru sa budete cítiť vo svojom novom dome príjemne a všetko budete mať po ruke.