SPÁLŇA

Spálňa na mieru od interiérového dizajnéra od návrhu po montáž

Miesto zdravého spánku pre vás a vašu rodinu

Zaujíma ma viacKONTAKT
viac

ORIGINÁLNY INTERIÉROVÝ DIZAJN VAŠEJ SPÁLNE

Detailná vizualizácia spálne na mieru pred realizáciou projektu


Pri prvom stretnutí si s našimi interiérovými dizajnérmi a projektovými manažérmi prejdete vašu predstavu spálne, miesta pokoja a zaslúženého oddychu. Ešte pred samotnou realizáciou si tak vyberiete materiály, farby, inovatívne riešenia, ktoré každý moderný domov potrebuje a s radami od našich odborníkov tak vytvoríte ideálnu spálňu pre váš oddych. Časom, kedy mal doma každý rovnakú posteľ, nočné stolíky a dve skrine už odzvonilo. Dnes máte možnosť vyberať si z rôznych materiálov, farieb, dizajnov a štýlov nábytku, ktorý vieme doladiť s celkovým duchom miestnosti. Pohľad na vašu novú spálňu vieme zabezpečiť vďaka 3D návrhu už teraz.


Mám záujem o návrh spálne

Vlastná výroba a montáž spálne na mieru

Spoločne premeníme sen o vašej novej spálni na skutočnosť


Spálňa, miesto, kam sa po celom dni každý z nás najviac teší. Miesto zaslúženého odpočinku potrebuje na to, aby si plnilo svoju funkciu hlavný pilier – v tomto prípade hovoríme o pevnej posteli. Tú zabezpečíme vďaka prvotriednym materiálom od overených dodávateľov, s ktorými pracujeme už niekoľko rokov. Vstavané nočné stolíky, šatníkové skrine či policové riešenia, naši šikovní pracovníci zhmotnia pripravenú vizualizáciu na skutočnosť. Nevyrábame vám len nábytok do spálne na mieru, ale dolaďujeme detaily, ktoré z nej spravia miesto pokoja. Po montáži novej spálne tak odovzdávame vám, našim zákazníkom, kus domova.


Chcem vaše komplexné služby

Interiéry, ktoré sme navrhli

Potrebujete navrhnúť spálňu?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


+421 911 033 892

Napíšte nám


martinbeko@rstudio.sk

KONTAKTUJTE NÁŠHO INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRAMARTIN
BEKO

TIP PRE INTERIÉROVÝ DIZAJN

Okrem dizajnu nábytku je kľúčové aj to, ako prvky v interiéri rozmiestnite. Pri veľkých otvorených miestnostiach, akými je kuchyňa spojená s obývačkou, je potrebné správne oddeliť priestor na zóny - oddychovú, aktívnu, zónu na stolovanie, či prípravu jedla a úložného priestoru. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru sa budete cítiť vo svojom novom dome príjemne a všetko budete mať po ruke.