S ČÍM VÁM POMÔŽEME?

Kontaktujte nás s vašimi požiadavkami a o všetko sa postaráme.

Tu sa začína úspešná cesta k vášmu novému interiéru.

viac

Zavolajte nám


Zaujala vás naša práca a hľadáte moderný a kvalitný nábytkový dizajn alebo komplexné riešenie zariadenia domu či bytu od návrhu, cez výrobu nábytku, dodanie, montáž až po servis? Zavolajte nám a my si radi vypočujeme vaše požiadavky. S plným nasadením nájdeme riešenie, ktoré predčí vaše očakávania.


Nájdete nás v Trnave


Dohodnite si s nami stretnutie a zavítajte do nášho showroomu v TRNAVE. Radi vás prevedieme našim nábytkovým štúdiom, kde na ploche 200m2 nájdete vystavený nielen kvalitný nábytok na mieru, ale i množstvo nadčasových inšpirácií a dizajnových doplnkov.

Showroom

Rybníková 550/14

Trnava 917 01

Pon - Pia: 10:00 - 16:00

033 / 550 54 82

Napíšte nám


Kontaktujte nás a prezraďte nám, čo potrebujete. Teší sa na vás profesionálny tím ľudí, ktorý premení vaše potreby na realitu. Našim cieľom je, aby ste sa vo svojom novom bývaní cítili príjemne a aby bol každý kúsok priestoru využitý na maximum.


Vyplňte krátky formulár a radi vás budeme kontaktovať späť v čo najkratšom možnom čase

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a uplatňujú sa pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Kontaktujte našich projektových manažérov

INTERIÉROVÝ DIZAJNÉR

Ing. Martin Beko

MAŤO neustále objavuje nové kúty sveta a hľadá zaujímavé inšpirácie, ktoré prenáša do originálnych dizajnérskych návrhov.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Jana Farkašová

JANKA rozlúskne každú záhadu, s ktorou sa stretne. Vždy nájde spoľahlivé riešenia a skvelé kombinácie rýchlo sype z rukáva.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Ing. Martin Kulich

MARTIN pádluje pomedzi zákazkami ako skutočný profík. Vďaka obchodnému duchu a skúsenostiam hravo zvláda aj nepokojné prúdy.