NÁBYTOK NA MIERU

Nábytok na mieru z našej výroby do kompletného interiéru vášho bývania.

Čo navrhneme, to aj zrealizujeme a vytvoríme vám miesto, ktoré sa volá domov.

Pozrieť si video
viac

NÁBYTOK NA MIERU DO CELÉHO DOMU

Nábytok na mieru z našej výroby


Nábytok na mieru nie je len o peknom a modernom dizajne, ale najmä o správnych konštrukčných a technických riešeniach a kvalitnej výrobe. Nábytok vyrábame na základe našich 3D návrhov interiéru, ale tak isto vám vieme vyrobiť nábytok aj podľa projektov od vašich architektov. Naše štúdio sa primárne venuje komplexným realizáciám bytov a domov, teda ich ťažiskovým zónam ako obývačka s kuchyňou, spálňa, detská izba. Nábytok do kúpeľní, šatníkov, vedľajších miestností alebo kusové prvky nábytku nevyrábame samostatne, ale iba v prípade, pokiaľ sú zahrnuté v realizácii s niektorou z ťažiskových miestností.


Pozrite si naše realizácie

POSTUP PRI REALIZÁCII NÁBYTKU

Ako dlho trvá dodanie nábytku?


Postaráme sa o vás od prvého kontaktu až po realizáciu vášho bývania. Na základe podkladov z našich 3D návrhov alebo projektu od vášho architekta vám určíme cenu za výrobu a dodanie nábytku. Po schválení cenovej kalkulácie nasleduje laserové zameranie priestoru našimi technikmi a príprava podkladov do výroby. Čas výroby nábytku sa stanovuje individuálne podľa náročnosti projektu, štandardne však od zamerania po realizáciu môžete počítať s rozsahom 4-6 týždňov. Projekty zaraďujeme do harmonogramov chronologicky podľa toho, kedy nás oslovíte, preto nás neváhajte kontaktovať v dostatočnom predstihu.


VIAC O POSTUPE SPOLUPRÁCE

VÝROBA NÁBYTKU NA MIERU

Realizácia interiéru, na ktorú sa môžete spoľahnúť


Základom každého dobrého nábytku je okrem precíznej výroby aj kvalitný materiál. Nábytok vyrábame z laminátových drevotrieskových dosiek exkluzívnych značiek Egger, Kronospan a Kaindl. Používame nábytkové kovanie s doživotnou zárukou značky Blum a Hettich. To sú rokmi overené materiály, vďaka ktorým nábytok znesie aj vysokú záťaž. Montáž zabezpečujú naši interní technici s profesionálnym náradím a preto ručíme za kvalitu ich práce a aktívny prístup k vašim potrebám. Dodaním a montážou nábytku sa u nás spolupráca nekončí. Našich klientov si vážime, a preto ponúkame dlhoročný a spoľahlivý servis nábytku.


VIAC O VÝROBE NÁBYTKU

KAŽDÁ MIESTNOSŤ JE DÔLEŽITÁ

Zabezpečíme vám správnu ergonómiu priestoru


Nábytok v každej izbe má svoje vlastné špecifiká podľa toho na aké účely sa využíva a je potrebné sa na neho pozrieť nie len z pohľadu dizajnu, ale hlavne z hľadiska funkčnosti a praktickosti. Tajomstvo dobre vytvoreného nábytkového riešenia sa skrýva v správne navrhnutej ergonómii a dômyselných detailoch. Správne zvolené rozmery nábytku, jeho umiestnenie voči ostatným prvkom v miestnosti, dostatočné prechodové zóny, či rôzne vychytávky ako tajné dvere v kuchyni, LED podsvietenie či iné inovatívne technologické riešenia. To všetko zabezpečí pocit, že vás v miestnosti nič neruší a cítite sa tam viac než príjemne.


Viac o jednotlivých miestnostiach

Interiéry, ktoré sme realizovali

Radí vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
KULICH

TIP PRE NÁBYTOK NA MIERU

Obývačka prepojená s kuchyňou patrí k trendu, ktorý je na výslní už dlhšiu dobu. Neviete si rady, ako sa popasovať s interiérom v tejto časti vášho bývania? Máme pre vás niekoľko dobrých rád, ktoré vám pomôžu.


Chcem vedieť viac

Naši
spokojní
zákazníci

Novostavba rodinného domu

Bratislava

POVEDALI O NÁS: "Hľadali sme firmu, ktorá sa nám postará kompletne o všetko, od návrhu, cez výrobu až po montáž nábytku do celého domu. Oceňujeme veľmi profesionálny a hlavne osobný prístup pána Beka, aký sa v dnešnej...


Čítať viac

Rekonštrukcia bytu

Šaľa

POVEDALI O NÁS: “Keďže sme kupovali  byt s priateľkou prvýkrát, nemali sme žiadne skúsenosti so zariaďovaním. Obrátili sme sa na Rstudio. Teraz sa tešíme z nového nábytku, ktorý nám vyrobili na mieru do obývačky a...


Čítať viac

Chceli by ste vytvoriť moderný,
ale pritom útulný a praktický interiér?

Pomôžeme vám

Naši spokojní zákazníciKliknite a nechajte sa inšpirovať