KAŽDÁ IZBA JE DÔLEŽITÁ

Každej jednej miestnosti vo vašom domove venujeme rovnako vysokú pozornosť.

Či už ide o kuchyňu, obývačku, spálňu, detskú izbu, šatník alebo chodbu.

Pozrieť si video
viac

NÁBYTOK NA MIERU DO KUCHYNE

Kuchynský nábytok podľa vašich predstáv


Nadčasová kuchynská linka a nábytok do kuchyne na mieru vytvárajú ten správny základ, aby ste sa mohli vo svojej novej kuchyni realizovať podľa vašich predstáv. Ak sa k tomu navyše pridá rozmiestnenie do správnych kuchynských zón a ergonómia priestoru, vďaka ktorej budete mať vždy všetko po ruke, vzniká kuchyňa snov. Trendy doplnky, praktické výsuvné systémy, inovatívne technologické riešenia alebo efektné LED podsvietenie skriniek dotvoria ten správny obraz, ktorý moderné kuchyne spĺňajú.


TAKÚ KUCHYŇU CHCEM

NÁBYTOK NA MIERU DO OBÝVAČKY

Obývacie steny a moderný nábytok do obývačky


Miesto, kde sa so svojou rodinou denne schádzate, aby ste si oddýchli a strávili spoločný čas, si vyžaduje riešenie šité na mieru. Hľadáte do svojej obývačky nábytok na mieru, ktorý presne zodpovedá vašim preferenciám a zároveň vytvára praktické úložné priestory? Presne taký vám radi v Rstudiu navrhneme a zrealizujeme do poslednej bodky. Konferenčné stolíky, ktoré dokonale zapadnú do dizajnu obývačky na mieru a obývacia stena plná inovatívnych a technologických vylepšení dodajú vášmu domovu ten správny šmrnc.


TAKÁ OBÝVAČKA MA ZAUJALA

NÁBYTOK NA MIERU DO SPÁLNE

Spálňové zostavy a vysnívaný dizajn spálne


Pokojný a zdravý spánok je prvým predpokladom každého dňa, kedy vstanete s úsmevom. Nábytok do spálne na mieru, ktorý je navyše umiestnený na tom správnom mieste vzhľadom k ostatným prvkom v miestnosti, je kľúčovým bodom, ako ho dosiahnuť. Ak sa navyše pridajú praktické a vkusné skrine do spálne a manželská posteľ s úložným priestorom, vaša spálňa bude spĺňať presne to, čo od nej očakávate. Radi vám navrhneme a vytvoríme harmonické miesto, kde si môžete po náročnom dni nerušene odpočinúť.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO SPÁLNE

NÁBYTOK NA MIERU DO DETSKEJ IZBY

Kvalitný detský nábytok pre Vaše ratolesti


Nábytok do detskej izby musí spĺňať hneď niekoľko požiadaviek. Okrem vysnívaného dizajnu detskej izby sú kvalitný nábytok na mieru, detská posteľ, bezpečné prvky a ich vzájomné umiestnenie tou pravou cestou, ako vytvoriť priestor pre zdravý vývoj a útulné útočisko pre to najdrahšie, čo doma máte, vaše deti. Ideálnym riešením je detský rastúci nábytok – ergonomický a flexibilný stôl a stolička, ktorí sa dokonale prispôsobia zdravému sedeniu v každom veku dieťaťa. A porastú spolu s vašim dieťaťom aj časoch, kedy sa detská izba zmení na študentskú.


TAKÝ NÁBYTOK DO DETSKEJ HĽADÁM

NÁBYTOK NA MIERU DO ŠATNÍKA

Šatníkové skrine do každého priestoru


Šatníky na mieru a vstavané skrine tvoria gro úložného priestoru pre oblečenie celej rodiny. Práve šatníková alebo vstavaná skriňa na mieru sa dokáže prispôsobiť priestoru do posledného milimetra a zároveň vytvoriť úložný priestor v spálni alebo v inej časti domácnosti, kde klasické skrine nemajú šancu. Dômyslené šatníkové skrine zostavujeme nielen z kvalitných materiálov, ale najmä s prihliadnutím na vaše požiadavky na úložné priestory. Dostatok miesta pre sezónne oblečenie, správne výšky dlhého a krátkeho vešania a logické rozdelenie jednotlivých častí šatníka vytvoria váš nový šatník na mieru, ktorý vám bude slúžiť každý deň.


ZAUJÍMA MA VIAC O ŠATNÍKU

NÁBYTOK NA MIERU DO CHODBY

Predsieňový nábytok ako súčasť chodby


Príliš malá alebo príliš úzka chodba vytvárajú často obmedzujúce možnosti pre výber nábytku do predsiene. Predsieňový nábytok na mieru si však dokáže poradiť s akýmkoľvek priestorom. So správnym rozložením a usporiadaním vám navyše v Rstudiu vytvoríme predsieň, ktorá bude útulnou a zároveň praktickou vstupnou bránou do vášho príbytku. S dostatkom úložného priestoru, výsuvnými policami, zrkadlovými panelmi a mnohými inými vychytávkami zmeníme aj zdanlivo nepodstatnú miestnosť vo vašej domácnosti tak, aby predčila vaše očakávania.


TAKÁ PREDSIEŇ MA OSLOVILA