CHODBA

Prakticky a dizajnovo navrhnutý priestor, ktorý využívate denne.

Chodba alebo predsieň na mieru plná výhod.

Kontakt
viac

MENÍME VŠETKY PRIESTORY NA UŽITOČNÉ

3D návrh predsiene na mieru do najmenšieho detailu


Na prvý pohľad nepodstatná miestnosť chodby alebo predsiene v sebe ukrýva veľký potenciál. Okrem toho, že v nej môžete vďaka dômyselnému návrhu na mieru šikovne ukryť úložné priestory, je aj vstupnou bránou do vášho domova. Chceli by ste svoje návštevy privítať originálne a naozaj jedinečne? V Rstudiu vám radi vytvoríme návrh predsiene na mieru, ktorý spojí vaše idey a naše inovatívne know-how. Detailná vizualizácia alebo dokonca panoramatická prehliadka vašej novej predsiene vám poskytne jasný pohľad na výslednú realizáciu.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

PRIAMA CESTA OD NÁVRHU PREDSIENE K JEJ VYHOTOVENIU

Bezstarostné riešenie od v rukách profesionálov


Výhody spolupráce, ktoré naši klienti aj po rokoch oceňujú, sú najmä osobný prístup, kvalitný a originálny nábytok na mieru a spoľahlivosť, ktorú kladieme na najvyššie priečky. Hoci vám vieme zariadiť kompletné bývanie, od návrhu až po montáž, je pre nás aj dielčia práca v podobe predsiene výzvou, ku ktorej sa staviame v plnom nasadení. Od prvotného návrhu chodby na mieru vás náš projektový manažér prevedie osobne až k momentu realizácie. Tú vďaka vlastnej výrobe nábytku držíme pevne v rukách. Od kvalitných materiálov a overených dodávateľov, až po montáž v dohodnutom termíne, ktorú s plným nasadením realizujú naši majstri až po poslednú skrutku.


ZAUJÍMA MA VIAC O SLUŽBÁCH

PRIESTOR CHODBY VYUŽITÝ DO POSLEDNÉHO MILIMETRA

Usporiadanie nábytku v predsieni, ktoré má hlavu a pätu


Správne interiérové štúdio sa spolieha nielen na kvalitné produkty a dizajnové vychytávky. V Rstudiu vieme, že podstatnú rolu zohráva najmä to, ako a kde zariadenie do predsiene umiestnite. Vďaka dostatočným prechodovým zónam a optimálnej veľkosti priestoru, vzhľadom k počtu obyvateľov domácnosti, zohľadňujeme usporiadanie nábytku na chodbe tak, aby nezavadzalo v pohybe a poslúžilo svojmu účelu. Príchod či odchod z domu bez prekážok, správna hĺbka a výška botníka alebo výška vešania sú kľúčom k tomu, aby sa mohli všetci členovia domácnosti nerušene a neobmedzene pohybovať v priestore predsiene.


PRESNE TAKÚ PREDSIEŇ CHCEM

Originálny predsieňový nábytok na mieru

Povýšte nepatrný priestor na jedinečnú vstupnú bránu


Okrem praktických vstavaných skríň na chodbu alebo úložných priestorov do predsiene na mieru existujú riešenia, ktoré ju dokážu povzniesť na vyššiu úroveň. Šikovne schované výsuvné police na topánky, dizajnové LED podsvietenie alebo zrkadlové panely, ktoré dokážu s priestorom doslova čarovať, môžu uľahčiť každý váš deň a zároveň urobiť dojem na vaše návštevy. Vieme, že váš domov je pre vás jedinečné miesto. Preto ani nábytok na chodbu na mieru v našom ponímaní nepredstavuje tuctové riešenie, ale originálne a individuálne koncipované kúsky nábytku, ktoré sú dokonale prispôsobené priestoru a svojmu budúcemu majiteľovi.


CHCEM ORIGINÁLNY NÁBYTOK DO PREDSIENE

Interiéry, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Novostavba rodinného domu

Bratislava

POVEDALI O NÁS: "Hľadali sme firmu, ktorá sa nám postará kompletne o všetko, od návrhu, cez výrobu až po montáž nábytku do celého domu. Oceňujeme veľmi profesionálny a hlavne osobný prístup pána Beka, aký sa v dnešnej...


Čítať viac

Zariadenie chodby

Trnava

POVEDALI O NÁS: “Som veľmi rád, že môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom pani Farkašovej pri príprave cenovej ponuky, zameraní šatníka a samotnej realizácie. Všetko bolo na 100 %. Kvalitne odvedená práca...


Čítať viac

Radí vám naša asistentka showroomuĽUDMILA
BARTOKOVÁ

TIP PRE CHODBU

Aby bolo na chodbe dostatok miesta pre toho, kto práve odchádza, i toho, kto prišiel, je potrebné predsieňový nábytok prispôsobiť danému priestoru. Navyše aj nepatrný priestor ako predsieň dokáže zapôsobiť na vašich hostí. Vieme ako na to.


Chcem vedieť viac