DETSKÁ IZBA

Navrhujeme a tvoríme detské izby, kde môžu deti bezpečne snívať svoje sny.

Doprajte svojim deťom to najlepšie – detskú izbu na mieru.

Kontakt
viac

NÁVRH DETSKEJ IZBY OD INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRA

3D návrh detskej izby zameraný aj na ten najmenší detail


V Rstudiu vieme, že detská izba je dôležitý priestor pre vývoj a spokojný život vašich detí. Preto sa už vo fáze 3D návrhu zameriavame na zobrazenie všetkých detailov detskej izby na mieru tak, aby ste si ich nemuseli len predstavovať. Naše fotorealistické vizualizácie vám zobrazia každý kút detskej izby na profesionálnej úrovni dokonca už vo chvíli, kedy výstavbu nehnuteľnosti len plánujete. Pre lepšiu predstavivosť vám dokonca radi vyhotovíme panoramatickú virtuálnu prehliadku. Zverte svoje predstavy do rúk nášho projektového manažéra a onedlho budete stáť v novom kráľovstve vašej ratolesti pri preberaní hotovej detskej izby na mieru.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

BEZSTAROSTNÁ DETSKÁ IZBA NA MIERU VĎAKA NAŠIM SLUŽBÁM

Zariadenie detskej izby na mieru od návrhu po montáž


V momente po odsúhlasení návrhu detskej izby na mieru sa do jej realizácie zapája kompletný profesionálny tím Rstudia. Všetko preto, aby si vaše deti mohli užívať svoje kráľovstvo a zároveň bezpečne tráviť svoj voľný čas. Vďaka vlastnej výrobe nábytku a kvalitným materiálom, z ktorých jednotlivé kúsky zariadenia detskej alebo študentskej izby na mieru zostavujeme, vznikajú originálne kúsky nábytku. Spojením vašich predstáv a našich dlhoročných skúseností a know-how tak vytvárame jedinečný interiérový dizajn. Bodkou na záver je montáž v dohodnutom termíne a ústretový servis aj po rokoch či uplynulej záručnej lehote.


ZAUJÍMA MA VIAC O SLUŽBÁCH

KEĎ SA DETSKÁ IZBA NA MIERU MENÍ NA ŠTUDENTSKÚ

Nábytok do detskej izby na mieru, ktorý porastie s vašimi deťmi


Ak hľadáte nadčasové zariadenie do detskej izby, ktoré odolá nielen ich kreativite pri hrách, ale i času, kedy nám rastú doslova pred očami, máme pre vás v Rstudiu riešenie. Flexibilný a prispôsobivý ergonomický nábytok, ktorý vytvorí dokonalé zázemie pre prvé domáce úlohy, ale i študentské projekty. Výškovo nastaviteľné stoly a stoličky tak zároveň vytvárajú optimálnu oporu a zdravé sedenie. Samozrejmosťou sú dostatočné úložné priestory pre oblečenie a hračky, vstavané skrine alebo doplnky ako popisovateľná stena, ktoré dotvárajú celkový dizajn detskej izby a umožnia vášmu dieťaťu popustiť uzdu fantázie.


PRESNE TAKÚ DETSKÚ IZBU HĽADÁM

POCIT BEZPEČIA A ČARO DOMOVA V IZBE VAŠICH DETÍ

Správne usporiadanie zariadenia detskej izby


Kvalitný a bezpečný nábytok v detskej izbe je základ, od ktorého sa odvíja mnoho. Chýbajúci diel skladačky, ktorý vytvára vysnívanú detskú izbu na mieru, je však vhodné usporiadanie zariadenia detskej izby tak, aby sa v nej deti cítili príjemne. Dostatok denného svetla v časti určenej na vzdelávanie a rozvoj, útulné zákutia, kde kraľujú ich detský hrdinovia, ale i voľná plocha určená na pohyb a kreatívne nápady, nesmú v žiadnej detskej izbe chýbať. Spolu so správnym rozmiestnením nábytku na mieru, rozčlenením izby na jednotlivé zóny a útulnými doplnkami tak vytvárame detské izby, v ktorých je priestor na zdravý vývoj, ale i detské sny.


CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Interiéry, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Novostavba rodinného domu

Bratislava

POVEDALI O NÁS: "Hľadali sme firmu, ktorá sa nám postará kompletne o všetko, od návrhu, cez výrobu až po montáž nábytku do celého domu. Oceňujeme veľmi profesionálny a hlavne osobný prístup pána Beka, aký sa v dnešnej...


Čítať viac

Rekonštrukcia bytu

Šaľa

POVEDALI O NÁS: “Keďže sme kupovali  byt s priateľkou prvýkrát, nemali sme žiadne skúsenosti so zariaďovaním. Obrátili sme sa na Rstudio. Teraz sa tešíme z nového nábytku, ktorý nám vyrobili na mieru do obývačky a...


Čítať viac

Radí vám náš majiteľJURAJ
REHÁK

TIP PRE DETSKÚ IZBU

V detskej izbe nesmie chýbať priestor, kde sa deti môžu realizovať podľa svojich predstáv. Ak ho navyše doplníte o flexibilný a ergonomický nábytok, ktorý sa hodí do obľúbeného motívu Vášho drobca, máte vyhraté. Ako na detskú izbu snov?


Chcem vedieť viac