KUCHYŇA

Navrhneme a zrealizujeme vám dizajnovú a zároveň praktickú kuchyňu.

Kuchyňa na mieru od Rstudio posunieme vaše predstavy o krok vpred.

Kontakt
viac

3D NÁVRH KUCHYNE OD PROFESIONÁLNEHO DIZAJNÉRA

Trendové, minimalistické aj exkluzívne kuchyne


V Rstudiu spájame vaše predstavy s našimi skúsenosťami, ktoré sme za 25 rokov nadobudli. Našim cieľom je vytvoriť miestnosť, kde v prvom momente pocítite teplo domova. Interiérový dizajn plný najnovších trendov a našich vylepšení, vám ukážeme už vo fáze návrhu kuchyne. Vďaka 3D vizualizáciám a panoramatickej virtuálnej prehliadke uvidíte vopred všetky detaily a nápady, ktoré si zamilujete. Realistický pohľad na vašu vysnívanú kuchyňu vám vieme v spolupráci s architektom dokonca vyhotoviť skôr, než dokončíte stavbu alebo rekonštrukciu svojho bývania.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

KUCHYŇA NA MIERU Z VLASTNEJ VÝROBY

Výroba nábytku na mieru a komplexné služby bez starostí


Naši projektoví manažéri vás budú sprevádzať od prvého stretnutia až po výsledný moment, kedy sa ocitnete vo svojej novej kuchyni. Vďaka vlastnej výrobe nábytku vám vytvoríme kuchyňu, ktorá vyzerá aj po rokoch ako z časopisu. Nábytok na mieru z kvalitných materiálov značky Egger, komponenty značky Blum, drezy Blanco a značkové spotrebiče sú pre nás pri každej spolupráci neodmysliteľný základ. Preto navrhujeme a vyrábame odolný kuchynský nábytok a kuchynské linky na mieru, ktoré znesú veľa. Profesionálna montáž v dohodnutom termíne a napokon záručný i pozáručný servis je garancia, za ktorou si stojíme.


ZAUJÍMA MA VIAC O SLUŽBÁCH

KUCHYŇA AKO KOMBINÁCIA FUNKČNOSTI A ESTETIKY

Vytvoríme priestor, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám


Tajomstvo, prečo sú kuchyne od nás skutočne výnimočné, sa skrýva v správne navrhnutej ergonómii a dômyselných detailoch. Nevyhnutné je optimálne prepojenie pracovnej, umývacej a varnej zóny, aby sme čo najlepšie využili vaše priestorové možnosti. Navrhneme vám najvhodnejšie rozmiestnenie kuchynských zón a rozmery nábytku tak, aby sme vám zefektívnili pohyb pri práci a mali ste vždy všetko po ruke. Nápady ako tajné dvere do komory, rôzne účelné riešenia a najmä správne rozmiestnenie spotrebičov je dôvod, vďaka ktorému si atmosféru novej kuchyne obľúbi celá vaša rodina.


PRESNE TAKÚ KUCHYŇU CHCEM

NADČASOVÉ DOPLNKY DO KUCHYNE NA MIERU

Nové technológie ako súčasť modernej kuchyne


Moderná a účelná kuchyňa nie je len o kvalitnom nábytku, maximálnom využití úložného priestoru a správnom rozmiestnení spotrebičov. Súčasťou nadčasovej kuchyne by mali byť aj najnovšie technologické riešenia, ktoré vám uľahčia prácu v kuchyni ako zabudované elektrické panely v ostrovčeku, rôzne výsuvné riešenia v skrinkách či luxusné magnetické predely v zásuvkách. Samozrejmosť u nás sú aj dizajnové doplnky ako LED podsvietenia skriniek, či zásuviek. Takúto kuchyňu či dokonca interiér celého domu vám radi navrhneme a zrealizujeme tak, aby sa váš nový dom alebo byt stal miestom, v ktorom si poviete “tak tu som konečne doma".


CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Interiéry, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Zariadenie chodby

Trnava

POVEDALI O NÁS: “Som veľmi rád, že môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom pani Farkašovej pri príprave cenovej ponuky, zameraní šatníka a samotnej realizácie. Všetko bolo na 100 %. Kvalitne odvedená práca...


Čítať viac

Rekonštrukcia bytu

Šaľa

POVEDALI O NÁS: “Keďže sme kupovali  byt s priateľkou prvýkrát, nemali sme žiadne skúsenosti so zariaďovaním. Obrátili sme sa na Rstudio. Teraz sa tešíme z nového nábytku, ktorý nám vyrobili na mieru do obývačky a...


Čítať viac

Radí vám naša projektová manažérkaJANA
FARKAŠOVÁ

TIP PRE KUCHYŇU

Poznáte ten pocit, keď vstúpite do kuchyne, ktorá Vás v momente zaujme? Môže za to nielen jej dizajn, ale aj správne rozdelenie na zóny, vďaka ktorým je vždy všetko po ruke. Prečítajte si viac tipov, ako si vybrať svoju kuchyňu snov.


Chcem vedieť viac