OBÝVAČKA

Spájame moderný dizajn obývačky s pocitom domova

Obývačka na mieru od 3D návrhu po realizáciu a servis

Zaujíma ma viacKONTAKT
viac

NÁVRH OBÝVAČKY OD INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRA

Detailný 3D návrh obývačky alebo virtuálna prehliadka


Spoliehate sa na náčrt ceruzkou alebo laickú vizualizáciu? V Rstudiu posúvame latku vyššie. Realistický 3D návrh obývačky na mieru vám vytvoríme tak, že si nemusíte predstavovať už ani najmenšie detaily. Projektový manažér, ktorý vás bude ochotne sprevádzať celou spoluprácou, až po finálnu montáž, vám predstaví fotorealistickú vizualizáciu so zariadením obývačky na mieru, ktorá bude takmer na nerozoznanie od reality. V priestoroch svojej novej obývačky sa vďaka virtuálnej prehliadke budete môcť poprechádzať dokonca už vo fáze, kedy výstavbu domu ešte len plánujete.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

DIZAJN OBÝVAČKY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Výroba nábytku do obývačky na mieru bez starostí


Komplexné služby, ktoré našim klientom poskytujeme, vám ušetria mnoho času i nečakaných výdavkov. Po detailnej vizualizácii vyrobíme nábytok na mieru do obývačky vo vlastnej réžii, čím zaručíme nielen najvyššiu kvalitu a dlhodobú životnosť, ale i detailnú presnosť. Najmodernejšie vybavenie, odbornosť, skúsení montážni technici a dodržiavanie dohodnutých termínov – to sú pevné piliere, vďaka ktorým sa na nás spoliehajú klienti už vyše 25 rokov. Ak zveríte realizáciu novej obývačky, či dokonca celého interiéru do našich rúk, veríme, že pocítite výraznú spokojnosť s konečným výsledkom.


ZAUJÍMA MA VIAC O SLUŽBÁCH

Správna vzdialenosť od TV
 
Správna vzdialenosť od TV
 

ZÍSKAJTE PRÍJEMNÝ POCIT VĎAKA PRAVIDLÁM ERGONÓMIE

Správne rozloženie zariadenia obývačky na mieru


Správne zvolená vzdialenosť sedacej súpravy od televíznej obrazovky je kľúčom k tomu, aby sa vaša nová obývačka na mieru stala miestom, kde si pohodlne a hlavne zdravo oddýchnete po náročnom dni. Ten pocit, že vás v miestnosti nič neruší a cítite sa viac než príjemne, vám spolu s nábytkom do obývačky pribalíme ako bonus. Okrem toho myslíme na vhodné rozostupy medzi jednotlivými kúskami nábytku a dostatočne široké prechodové zóny, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou správne navrhnutej ergonómie každého priestoru. Radi vytvoríme priestor, ktorý spĺňa svoj účel a zároveň vytvára to pravé teplo domova aj vám. Presvedčte sa sami.


CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

SPÁJAME PREDSTAVY KLIENTOV S NAŠÍM KNOW-HOW

Moderný nábytok do obývačky, ktorý inde nenájdete


Ak tuctové riešenia nie sú práve vašou obľúbenou šálkou kávy, ste na správnom mieste. V momente, keď nám porozprávate o svojich predstavách o zariadení obývačky na mieru, pracuje naša myseľ na plné obrátky. Moderné obývačkové steny, jedinečný interiérový dizajn nábytku, praktické a účelné schovanie káblov od TV a techniky, trendové príručné mini stolíky k sedacej súprave, ale i efektné LED podsvietenie vytvoria z vašej obývačky miesto, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. To je ten jedinečný výsledok spolupráce, ktorý vzniká, keď sa spoja vaše predstavy a naše skúsenosti.


takú spoluprácu hľadám

Interiéry, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

ZARIADENIE RODINNÉHO DOMU

Zeleneč

POVEDALI O NÁS: "Vo firme Rstudio som si dala vyrobiť kuchynskú linku a nábytok do obývačky. Týmto vyjadrujem spokojnosť od návrhu až po profesionálnu montáž. Architekt Ing. Martin Beko bol veľmi ochotný, ústretový a...


Čítať viac

Zariadenie kuchyne na mieru

Galanta

POVEDALI O NÁS: „Po skúsenostiach s kúpou bytu prišli prvé skúsenosti aj s interiérovým zariadením, na čo som sa veľmi tešila. Keďže rada varím a v kuchyni trávim veľa času, chcela som aby to bolo tip top. Na pozitívne...


Čítať viac

Radí vám náš projektový manažérMARTIN
BEKO

TIP PRE OBÝVAČKU

Obývačka spojená s kuchyňou je trendom, ktorý stále pretrváva. V Rstudiu vieme, ako správne spojiť tieto dve miestnosti a zladiť tak, aby malo všetko hlavu aj pätu a zároveň pôsobilo moderne a útulne.


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť obývačku?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


033 550 54 82

Napíšte nám


rstudio@rstudio.sk