OBÝVAČKA

Obývačka na mieru od 3D návrhu po realizáciu a vašu spokojnosť.

Spájame moderný dizajn obývačky s pocitom domova.

KONTAKT
viac

NÁVRH OBÝVAČKY OD INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRA

Detailný 3D návrh obývačky alebo virtuálna prehliadka


Spoliehate sa na náčrt ceruzkou alebo laickú vizualizáciu? V Rstudiu posúvame latku vyššie. Realistický 3D návrh obývačky na mieru vám vytvoríme tak, že si nemusíte predstavovať už ani najmenšie detaily. Projektový manažér, ktorý vás bude ochotne sprevádzať celou spoluprácou, až po finálnu montáž, vám predstaví fotorealistickú vizualizáciu so zariadením obývačky na mieru, ktorá bude takmer na nerozoznanie od reality. V priestoroch svojej novej obývačky sa vďaka virtuálnej prehliadke budete môcť poprechádzať dokonca už vo fáze, kedy výstavbu domu ešte len plánujete.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

DIZAJN OBÝVAČKY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Výroba nábytku do obývačky na mieru bez starostí


Komplexné služby, ktoré našim klientom poskytujeme, vám ušetria mnoho času i nečakaných výdavkov. Po detailnej vizualizácii vyrobíme nábytok na mieru do obývačky vo vlastnej réžii, čím zaručíme nielen najvyššiu kvalitu a dlhodobú životnosť, ale i detailnú presnosť. Najmodernejšie vybavenie, odbornosť, skúsení montážni technici a dodržiavanie dohodnutých termínov – to sú pevné piliere, vďaka ktorým sa na nás spoliehajú klienti už vyše 25 rokov. Ak zveríte realizáciu novej obývačky, či dokonca celého interiéru do našich rúk, veríme, že pocítite výraznú spokojnosť s konečným výsledkom.


ZAUJÍMA MA VIAC O SLUŽBÁCH

ZÍSKAJTE PRÍJEMNÝ POCIT VĎAKA PRAVIDLÁM ERGONÓMIE

Správne rozloženie zariadenia obývačky na mieru


Správne zvolená vzdialenosť sedacej súpravy od televíznej obrazovky je kľúčom k tomu, aby sa vaša nová obývačka na mieru stala miestom, kde si pohodlne a hlavne zdravo oddýchnete po náročnom dni. Ten pocit, že vás v miestnosti nič neruší a cítite sa viac než príjemne, vám spolu s nábytkom do obývačky pribalíme ako bonus. Okrem toho myslíme na vhodné rozostupy medzi jednotlivými kúskami nábytku a dostatočne široké prechodové zóny, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou správne navrhnutej ergonómie každého priestoru. Radi vytvoríme priestor, ktorý spĺňa svoj účel a zároveň vytvára to pravé teplo domova aj vám. Presvedčte sa sami.


CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

SPÁJAME PREDSTAVY KLIENTOV S NAŠÍM KNOW-HOW

Moderný nábytok do obývačky, ktorý inde nenájdete


Ak tuctové riešenia nie sú práve vašou obľúbenou šálkou kávy, ste na správnom mieste. V momente, keď nám porozprávate o svojich predstavách o zariadení obývačky na mieru, pracuje naša myseľ na plné obrátky. Moderné obývačkové steny, jedinečný interiérový dizajn nábytku, praktické a účelné schovanie káblov od TV a techniky, trendové príručné mini stolíky k sedacej súprave, ale i efektné LED podsvietenie vytvoria z vašej obývačky miesto, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. To je ten jedinečný výsledok spolupráce, ktorý vzniká, keď sa spoja vaše predstavy a naše skúsenosti.


takú spoluprácu hľadám

Interiéry, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Zariadenie kuchyne na mieru

Galanta

POVEDALI O NÁS: „Po skúsenostiach s kúpou bytu prišli prvé skúsenosti aj s interiérovým zariadením, na čo som sa veľmi tešila. Keďže rada varím a v kuchyni trávim veľa času, chcela som aby to bolo tip top. Na pozitívne...


Čítať viac

Zariadenie detskej izby a obývačky

Šaľa

POVEDALI O NÁS: “Obrátili sme sa na firmu Rstudio s požiadavkou zariadiť detskú izbu s veľkým úložným priestorom a obývačku. Nevedeli sme si úplne predstaviť ako to bude naživo vyzerať a práve preto sme veľmi ocenili 3D...


Čítať viac

Radí vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
BEKO

TIP PRE OBÝVAČKU

Obývačka spojená s kuchyňou je trendom, ktorý stále pretrváva. V Rstudiu vieme, ako správne spojiť tieto dve miestnosti a zladiť tak, aby malo všetko hlavu aj pätu a zároveň pôsobilo moderne a útulne.


Chcem vedieť viac