ŠATNÍK

Zverte svoj vysnívaný šatník do našich rúk – od návrhu až po realizáciu.

Šatník na mieru ako ideálne riešenie úložného priestoru.

Kontakt
viac

ŠATNÍK AKO SÚČASŤ ZARIADENIA VÁŠHO INTERIÉRU

3D návrh, ktorý zohľadní priestor aj vaše potreby


Pri hľadaní priestoru pre vstavanú skriňu alebo šatník na mieru zvažujú naši interiéroví dizajnéri všetky podstatné parametre. Vhodné umiestnenie, dostatok priestoru a šikovné riešenia, ktoré premenia každý centimeter na možnosť, ako uskladniť vaše oblečenie, topánky i doplnky, sú pre nás v Rstudiu prioritou číslo jeden. Aby ste si nemuseli výsledok našej práce len predstavovať, radi vám vytvoríme 3D návrh vášho budúceho šatníka na mieru, vďaka ktorému už vopred uvidíte každý detail. Šatníky na mieru z našej dielne predstavujú dômyselné riešenia, ktoré si obľúbia všetci členovia rodiny.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

NÁVRH, VÝROBA, MONTÁŽ A SERVIS OD JEDNÉHO DODÁVATEĽA

Spoľahnite sa na bezstarostné komplexné služby


Výhodou spolupráce s našim interiérovým štúdiom je najmä ušetrený čas, výdavky a starosti. Individuálny a osobný prístup našich projektových manažérov oceníte od prvej chvíle, kedy im ozrejmíte svoje predstavy, až po výsledný moment, kedy vám hotový šatník na mieru odovzdajú. Vďaka vlastnej výrobe nábytku, v ktorej vsádzame na najmodernejšie vybavenie, kvalitné materiály a šikovné ruky našich majstrov, sú skrine a police do šatníka na mieru vyhotovené s detailnou presnosťou. Ich profesionálne osadenie v interiéri a výsledná realizácia vo vopred dohodnutom termíne je jedným z pilierov našej práce, na ktorom si zakladáme.


ZAUJÍMA MA VIAC O SLUŽBÁCH

INDIVIDUÁLNE RIEŠENIA PODĽA VAŠICH POTRIEB

Správne využitie priestoru vo vašom šatníku na mieru


V Rstudiu navrhujeme a realizujeme kompletné zariadenie šatníka na mieru, šatníkové a vstavané skrine tak, aby sme im našli nielen vhodné umiestnenie, ale i vnútorné rozdelenie jednotlivých častí a zón. Šatník na mieru predstavuje totiž elegantné a praktické riešenie, ktoré so správne využitým priestorom poskytuje svojmu majiteľovi možnosť čo najpohodlnejšie uskladniť svoje šaty, obuv a doplnky. Správna výška políc vzhľadom k výške klienta, optimálna výška pre krátke, ale i dlhé vešanie šiat, vhodné rozostupy medzi jednotlivými časťami a vždy potrebná vyššie umiestnená polica na sezónne veci sú základ, ktorý by mal obsahovať každý šatník na mieru.


PRESNE TAKÝ ŠATNÍK CHCEM

KOMPLETNÉ ZARIADENIE ŠATNÍKA AJ S VYCHYTÁVKAMI

Spájame kvalitný materiál, najnovšie trendy a naše know-how


Tradičné šatníkové skrine dnes nahrádzajú riešenia, vďaka ktorým bude váš interiér nielen praktickejší, ale i viac trendy. Šatník na mieru spája možnosti, ako využiť priestor a zároveň uskladniť oblečenie pohodlne a dostupne. Vďaka našim vychytávkam a pravidlám ergonómie, ktoré aplikujeme aj v šatníkoch na mieru, vzniká jedinečný priestor, po ktorom túži vari každá žena a jeho praktickosť ocení každý chlap. Ak svoje bývanie dokonca ešte len plánujete, v Rstudiu vám aj v tomto momente radi vyhotovíme návrh nielen vášho nového šatníka na mieru, ale dokonca návrh kompletného interiéru podľa vašich predstáv.


CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Interiéry, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

ZARIADENIE RODINNÉHO DOMU

Zeleneč

POVEDALI O NÁS: "Vo firme Rstudio som si dala vyrobiť kuchynskú linku a nábytok do obývačky. Týmto vyjadrujem spokojnosť od návrhu až po profesionálnu montáž. Architekt Ing. Martin Beko bol veľmi ochotný, ústretový a...


Čítať viac

Zariadenie detskej izby a obývačky

Šaľa

POVEDALI O NÁS: “Obrátili sme sa na firmu Rstudio s požiadavkou zariadiť detskú izbu s veľkým úložným priestorom a obývačku. Nevedeli sme si úplne predstaviť ako to bude naživo vyzerať a práve preto sme veľmi ocenili 3D...


Čítať viac

Radí vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
KULICH

TIP PRE ŠATNÍK

O tom, že je šatník snom každej ženy, niet pochýb. V správnom šatníku by nemali chýbať dostatočne veľké police pre uskladnenie mimo sezónnych vecí. Čo všetko by mal šatník na mieru obsahovať a ako si poradiť aj s malým priestorom?


Chcem vedieť viac