SPÁLŇA

Navrhujeme a realizujeme moderné spálne pre zdravý spánok

Spálňa na mieru od návrhu po montáž podľa vašich predstáv

Zaujíma ma viacKONTAKT
viac

ORIGINÁLNY INTERIÉROVÝ DIZAJN VAŠEJ SPÁLNE

Realistický 3D návrh spálne s najmenšími detailmi


Ak sa zveríte do rúk našich dizajnérov, nemusíte tipovať, ako bude vaša spálňa na mieru vyzerať. Už vo fáze, kedy len plánujete výstavbu domu alebo kúpu bytu vám zrealizujeme 3D návrh spálne, ktorý bude takmer na nerozoznanie od reality. Vaše predstavy doplníme overenými tipmi a know-how, ktoré sme za 25 rokov na trhu získali. Vznikne tak originálny nábytok a dizajn spálne, ktorý do bodky splní vaše očakávania. V priestoroch budúcej spálne sa môžete vďaka našej panoramatickej virtuálnej prehliadke dokonca poprechádzať skôr, než začnete stavbu realizovať.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

KOMPLEXNÉ SLUŽBY, KTORÉ VÁM UŠETRIA STAROSTI A ČAS

Od návrhu, cez vlastnú výrobu nábytku, až po dodanie a servis


Vďaka vlastnej výrobe nábytku na mieru presne vieme, čo našim klientom ponúkame. Kvalitné materiály, overení dodávatelia zvučných mien a dielňa vybavená najpresnejšími zariadeniami nám umožňujú vyrábať nábytok do spálne na mieru, ktorý vám vydrží roky. Kompletné zariadenie spálne na mieru vám nielen navrhneme, ale i vyrobíme vo vlastnej réžii a v dohodnutom termíne aj namontujeme. Termíny sú pre nás záväzné, preto sa môžete spoľahnúť, že si s našim projektovým manažérom, ktorý vás bude celou spoluprácou sprevádzať, po montáži potrasiete ruku so spokojným úsmevom na tvári.


ZAUJÍMA MA VIAC O SLUŽBÁCH

SPRÁVNE UMIESTNENIE POSTELE
 
SPRÁVNE UMIESTNENIE POSTELE
 

DOPRAJTE SI ZDRAVÝ A POKOJNÝ SPÁNOK KAŽDÚ NOC

Zariadenie spálne na mieru na tom správnom mieste


Okrem moderného a kvalitného nábytku do spálne na mieru zohráva významnú úlohu jeho rozmiestnenie. Zohľadníme všetky parametre miestnosti a zariadenie spálne v priestore navrhneme tak, aby vaše sny nič nerušilo. V Rstudiu vieme, že umiestnenie postele či nočných stolíkov vzhľadom k ostatným objektom v spálni nie je náhodné. Preto naši klienti vstávajú ráno s úsmevom na tvári a namiesto prebdenej noci môžu začať nový deň plní energie. S dostatočnými prechodovými zónami okolo spálňového nábytku na mieru totiž vytvoríme priestor, kde si môže pokojne oddýchnuť vaše telo i myseľ.


PRESNE TAKÚ SPÁLŇU CHCEM

KOMPLETNÝ NÁBYTOK DO SPÁLNE NA MIERU

Tvoríme moderné spálne s originálnym nábytkom na mieru


Nájsť vyhovujúci nábytok do spálne nie je jednoduché. S našou pomocou nemusíte robiť kompromisy. Zrealizujeme do bodky vaše predstavy o pohodlnej posteli na mieru, vkusných nočných stolíkoch do spálne, skrini na mieru či vysnívanom šatníku v spálni. Navyše ich doplníme o trendy vychytávky, akými je podsvietená “lietajúca” posteľ či zásuvky. Ak spálňu na mieru navyše doplníme o kvalitné matrace značky Materasso alebo Drevočal, nebude vášmu zdravému spánku stáť skutočne nič viac v ceste. A my sa môžeme pokojne pustiť do zariadenia ďalšej miestnosti vo vašom vysnívanom domove.


CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Interiéry, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Zariadenie detskej izby a obývačky

Šaľa

POVEDALI O NÁS: “Obrátili sme sa na firmu Rstudio s požiadavkou zariadiť detskú izbu s veľkým úložným priestorom a obývačku. Nevedeli sme si úplne predstaviť ako to bude naživo vyzerať a práve preto sme veľmi ocenili 3D...


Čítať viac

Rekonštrukcia bytu

Šaľa

POVEDALI O NÁS: “Keďže sme kupovali  byt s priateľkou prvýkrát, nemali sme žiadne skúsenosti so zariaďovaním. Obrátili sme sa na Rstudio. Teraz sa tešíme z nového nábytku, ktorý nám vyrobili na mieru do obývačky a...


Čítať viac

Radí vám náš technikPETER
STRAKA

TIP PRE SPÁLŇU

Aby ste mohli vo svojej spálni pokojne a zdravo spať, nezabudnite umiestniť svoju posteľ správne voči dverám, oknám a ostatným objektom v miestnosti. Aké sú ďalšie tipy pre ideálnu a zdravú spálňu na mieru?


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť spálňu?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


033 550 54 82

Napíšte nám


rstudio@rstudio.sk