SPÁLŇA

Spálňa na mieru od návrhu po montáž podľa vašich predstáv.

Navrhujeme a realizujeme moderné spálne pre zdravý spánok.

Zaujíma ma viacKONTAKT
viac

ORIGINÁLNY INTERIÉROVÝ DIZAJN VAŠEJ SPÁLNE

Realistický 3D návrh spálne s najmenšími detailmi


Ak sa zveríte do rúk našich dizajnérov, nemusíte tipovať, ako bude vaša spálňa na mieru vyzerať. Už vo fáze, kedy len plánujete výstavbu domu alebo kúpu bytu vám zrealizujeme 3D návrh spálne, ktorý bude takmer na nerozoznanie od reality. Vaše predstavy doplníme overenými tipmi a know-how, ktoré sme za 25 rokov na trhu získali. Vznikne tak originálny nábytok a dizajn spálne, ktorý do bodky splní vaše očakávania. V priestoroch budúcej spálne sa môžete vďaka našej panoramatickej virtuálnej prehliadke dokonca poprechádzať skôr, než začnete stavbu realizovať.


ZAUJÍMA MA VIAC O 3D NÁVRHU

KOMPLEXNÉ SLUŽBY, KTORÉ VÁM UŠETRIA STAROSTI A ČAS

Od návrhu, cez vlastnú výrobu nábytku, až po dodanie a servis


Vďaka vlastnej výrobe nábytku na mieru presne vieme, čo našim klientom ponúkame. Kvalitné materiály, overení dodávatelia zvučných mien a dielňa vybavená najpresnejšími zariadeniami nám umožňujú vyrábať nábytok do spálne na mieru, ktorý vám vydrží roky. Kompletné zariadenie spálne na mieru vám nielen navrhneme, ale i vyrobíme vo vlastnej réžii a v dohodnutom termíne aj namontujeme. Termíny sú pre nás záväzné, preto sa môžete spoľahnúť, že si s našim projektovým manažérom, ktorý vás bude celou spoluprácou sprevádzať, po montáži potrasiete ruku so spokojným úsmevom na tvári.


ZAUJÍMA MA VIAC O SLUŽBÁCH

DOPRAJTE SI ZDRAVÝ A POKOJNÝ SPÁNOK KAŽDÚ NOC

Zariadenie spálne na mieru na tom správnom mieste


Okrem moderného a kvalitného nábytku do spálne na mieru zohráva významnú úlohu jeho rozmiestnenie. Zohľadníme všetky parametre miestnosti a zariadenie spálne v priestore navrhneme tak, aby vaše sny nič nerušilo. V Rstudiu vieme, že umiestnenie postele či nočných stolíkov vzhľadom k ostatným objektom v spálni nie je náhodné. Preto naši klienti vstávajú ráno s úsmevom na tvári a namiesto prebdenej noci môžu začať nový deň plní energie. S dostatočnými prechodovými zónami okolo spálňového nábytku na mieru totiž vytvoríme priestor, kde si môže pokojne oddýchnuť vaše telo i myseľ.


PRESNE TAKÚ SPÁLŇU CHCEM

KOMPLETNÝ NÁBYTOK DO SPÁLNE NA MIERU

Tvoríme moderné spálne s originálnym nábytkom na mieru


Nájsť vyhovujúci nábytok do spálne nie je jednoduché. S našou pomocou nemusíte robiť kompromisy. Zrealizujeme do bodky vaše predstavy o pohodlnej posteli na mieru, vkusných nočných stolíkoch do spálne, skrini na mieru či vysnívanom šatníku v spálni. Navyše ich doplníme o trendy vychytávky, akými je podsvietená “lietajúca” posteľ či zásuvky. Ak spálňu na mieru navyše doplníme o kvalitné matrace značky Materasso alebo Drevočal, nebude vášmu zdravému spánku stáť skutočne nič viac v ceste. A my sa môžeme pokojne pustiť do zariadenia ďalšej miestnosti vo vašom vysnívanom domove.


CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ

Interiéry, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Zariadenie chodby

Trnava

POVEDALI O NÁS: “Som veľmi rád, že môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom pani Farkašovej pri príprave cenovej ponuky, zameraní šatníka a samotnej realizácie. Všetko bolo na 100 %. Kvalitne odvedená práca...


Čítať viac

Zariadenie kuchyne na mieru

Galanta

POVEDALI O NÁS: „Po skúsenostiach s kúpou bytu prišli prvé skúsenosti aj s interiérovým zariadením, na čo som sa veľmi tešila. Keďže rada varím a v kuchyni trávim veľa času, chcela som aby to bolo tip top. Na pozitívne...


Čítať viac

Radí vám náš technikPETER
STRAKA

TIP PRE SPÁLŇU

Aby ste mohli vo svojej spálni pokojne a zdravo spať, nezabudnite umiestniť svoju posteľ správne voči dverám, oknám a ostatným objektom v miestnosti. Aké sú ďalšie tipy pre ideálnu a zdravú spálňu na mieru?


Chcem vedieť viac