KTO SME?

Sme slovenská rodinná firma, ktorá už viac ako 25 rokov tvorí interiéry.

Pomáhame našim zákazníkom vytvárať prostredie, ktoré mení ich život k lepšiemu.

Pridaj sa k nám
viac

ORIGINÁLNY NÁBYTOK PRE VÁŠ DOMOV

Nadčasový dizajn, kvalita a komplexné služby


V Rstudiu tvoríme jeden tím, kde každý kúsok zapadá presne na svoje miesto. Aj vďaka tomu je naše poslanie jasné. Chceme tvoriť nielen trendový a kvalitný nábytok na mieru, ale hlavne kompletný interiér, ktorý naši klienti volajú domov. Vďaka ergonómii priestoru, ktorú do návrhu interiérov zapracovávame, vznikajú nadčasové kuchyne, útulné obývačky, pohodlné spálne a detské izby ako z rozprávky. Hodnoty rodinnej firmy a vzájomná spolupráca, ktorú prinášame do každej zákazky, vytvárajú pozitívny náboj, ktorý radi prenesieme aj k vám domov.


TAKÝ DOMOV CHCEM

TVORÍME NÁŠ VLASTNÝ PRÍBEH

Nádych rodinnej atmosféry a poctivá práca


To sú tie najdôležitejšie piliere, vďaka ktorým stojí Rstudio už od roku 1995 na svojich pevných základoch. Každodenný úsmev na tvári a mozole na rukách celého nášho tímu sú dôkazom toho, že sme si osvojili porekadlo “náš zákazník, náš pán” a vytvorili koncept férovej a stabilnej firmy. Ani tu však nekončíme. Riadime sa mottom, čo nová výzva, to príležitosť, kedy môžeme svoje znalosti pretaviť v prospech klienta. Výrazy ako napríklad nedá sa a nejde to v našom slovníku jednoducho nenájdete.


CHCEM VEDIEŤ VIAC O VAŠICH SLUŽBÁCH

HODNOTY, NA KTORÝCH STAVIAME

Keď sa z “o nás” stáva “o vás”


Usmiaty klient nie je len pojem, ktorý dobre znie. Spokojnosť našich klientov je najmä zrkadlom nášho úsilia. Náš cieľ a dôvod, pre ktorý milujeme svoju prácu každý nasledujúci deň. Preto už v začiatkoch spolupráce vsádzame na férový prístup, otvorené jednanie, spoľahlivú komunikáciu a reálne termíny, ktoré vždy aj dodržiavame. A výsledok? Nadčasový a originálny nábytok na mieru, ktorý spĺňa predstavy klienta. A ešte čosi naviac. Jedinečný interiér, kde je všetko na tom správnom mieste a každého, kto doň vstúpi, pohltí príjemný pocit, hoci sám nevie prečo.


Takú spoluprácu hľadám

SPÁJAME JEDINEČNOSŤ V KOMPLEXNÝ CELOK

Spolu ťaháme za jeden povraz


Každý z nás je odborníkom na niečo iné. Dohromady však tvoríme tím, ktorý navrhuje a realizuje originálny dizajn a kvalitný nábytok na mieru s rukopisom, aký inde nenájdete. Interiéry, v ktorých cítiť teplo domova, nadčasové návrhy a realizácie, ktoré končia úsmevom klienta – to je výsledok jedinečnej skladačky. Tú radi zostavíme aj pre vás a vašich blízkych. Priateľská atmosféra, v ktorej sa zrodí váš nový interiér, sa zaručene prenesie aj na vás. A vďaka nábytku na mieru, ktorý má nielen pevné korpusy, ale aj dušu, sa vytvorí ten pocit, keď viete, že ste si vybrali správne.


Zaujíma ma viac o vašom tíme