MAJITEĽ

Juraj Rehák

JURAJ drží v rukách kormidlo celého tímu. Nielen raft a kajak, ale aj Rstudio prepláva pod jeho vedením aj tými najťažšími výzvami.

KONATEĽ

Mgr. Jana Czakó

JANA miluje adrenalín nielen na snowboarde, ale i v marketingových trendoch. Kreativita a pracovné nadšenie sú jej hnacím motorom.

INTERIÉROVÝ DIZAJNÉR

Ing. Martin Beko

MAŤO neustále objavuje nové kúty sveta a hľadá zaujímavé inšpirácie, ktoré prenáša do originálnych dizajnérskych návrhov.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Jana Farkašová

JANKA rozlúskne každú záhadu, s ktorou sa stretne. Vždy nájde spoľahlivé riešenia a skvelé kombinácie rýchlo sype z rukáva.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Ing. Martin Kulich

MARTIN pádluje pomedzi zákazkami ako skutočný profík. Vďaka obchodnému duchu a skúsenostiam hravo zvláda aj nepokojné prúdy.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Miroslav Novotný

MIRO ovláda viaceré umelecké a remeselné techniky, ale hlavne má cit pre detail, ktorý prenáša aj do pracovných projektov.

SHOWROOM

Ľudmila Bartoková

ĽUDKA má prečítané nielen všetky najnovšie knihy, ale aj showroom Rstudia. Jej príjemný hlas v telefóne vás očarí už pri prvom kontakte.

MARKETING

Nikola Nálepková

NIKA obľubuje cestovanie a plávanie vo vlnách morí. Rovnako dobre sa jej vlnia marketingové nápady v mysli, ktorými len tak srší.

MONTÁŽ A ZAMERANIE

Michal Kováč

MIŠO presne vie kam nahodiť udicu keď treba riadny záber. Ako vášnivému rybárovi a hlavnému technikovi mu neunikne ani najmenší detail.

MONTÁŽ A ZAMERANIE

Peter Rábek

PEŤOV úder je vždy presný. Asi by ste ho neradi stretli v ringu, ale pri montáži sú to práve jeho silné ruky, ktoré menia návrhy v realitu.

VÝROBA A MONTÁŽ

Tomáš Streicher

TOMÁŠ sa ničoho nezľakne. Na turistických chodníčkoch ani pri montáži nehľadá skratky, ale riešenia, ktoré vedú k cieľu.

VÝROBA A MONTÁŽ

Milan Slávik

MILAN rozvážne rieši nečakané výzvy, ktoré mu prekážky v hre či v práci prinesú. Vďaka nemu majú realizácie vždy hladký priebeh.

VÝROBA A MONTÁŽ

Roman Sokol

Roman dokáže každú montáž dotiahnuť do úspešného konca. Nepochybne aj vďaka jeho presnému a šikovnému ťahu udicou.

VÝROBA A MONTÁŽ

Jaroslav Majdiak

Jaro má zmysel pre konštruktívne riešenia, čo mu pomáha zvládať nie len nepredvídateľné situácie na divokých vodách, ale aj pri náročných montážach.