POSTUP SPOLUPRÁCE
DOMY A BYTY

Postaráme sa o vás od prvého kontaktu až po realizáciu.

Zistite aké kroky vás čakajú pri spolupráci s nami.

viac

1. PRVÉ STRETNUTIE

Úvodná komunikácia a nacenenie návrhov


Ako prvý krok našej spolupráce sa stretneme u nás v showroome, vo vašich priestoroch alebo online, podľa toho ako vám to bude najviac vyhovovať. Na našu prvú konzultáciu od vás potrebujeme pripraviť pôdorys priestoru, fotky súčasného stavu a približnú predstavu o tom, ako by mal vyzerať váš nový interiér. Vypočujeme si vaše požiadavky a prejdeme si možnosti. Na základe našej úvodnej komunikácie určíme cenovú ponuku za návrhy. Cena za návrhy sa vždy odvíja od m2 riešených miestností a náročnosti projektu.


DOHODNITE SI KONZULTÁCIU

2. ANALÝZA POTRIEB

Vaše potreby a naše skúsenosti


Po schválení ceny sa pustíme do hlbšej analýzy. Pred začatím návrhov je dôležité spraviť podrobnú analýzu vašich potrieb a návykov. Na základe tejto analýzy vieme prejsť k ďalším krokom, ktoré nás privedú k najvhodnejšiemu riešeniu praktického a zdravého interiéru na vašu mieru. Vďaka podrobnej analýze vám dokážeme vyhotoviť celkový dizajn vášho interiéru, ktorý bude dokonale odzrkadľovať vašu osobnosť. Analýza obsahuje nielen vaše potreby, ale aj predstavy o farebnej škále a interiérovom štýle vášho nového domu alebo bytu. Prejdeme si spolu vzorkovníky a poradíme vám farebné kombinácie a najnovšie trendy.


MÁM ZÁUJEM O ANALÝZU POTRIEB

3. VYTVÁRANIE RIEŠENIA PRE VÁŠ INTERIÉR

Ako dlho trvá tvorba 3D návrhov?


Správne technické a konštrukčné riešenia nábytku v spojení so znalosťami z ergonómie priestoru sú zárukou toho, že váš interiér naplánujeme s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a najnovšie trendy v interiérovom dizajne. Všetky projekty navrhujeme kvalitne a precízne, preto je čas tvorby návrhu špecifikovaný individuálne podľa veľkosti a náročnosti projektu. Štandardne však môžete počítať s vašimi návrhmi do 14 dní od ich zadania. Hotové návrhy vám posielame mailom a prípadné úpravy konzultujeme podľa dohody osobne alebo telefonicky.


POZRITE SI NAŠE PROJEKTY

4. HOTOVÉ NÁVRHY VÁŠHO INTERIÉRU

Konečné návrhy a cenová ponuka na nábytok


Máte v rukách prvotné návrhy vášho interiéru. Odovzdané vizualizácie zachytávajú vždy celý interiér tak, aby boli všetky prvky viditeľné a zrozumiteľné. Prvotné návrhy postupne dolaďujeme k vašej spokojnosti. V prípade potreby vieme pripraviť aj viac variant s rozdielnou farebnosťou. Okrem 3D návrhov vám vieme pripraviť aj 3D virtuálnu prehliadku. Po odsúhlasení konečných návrhov vám pripravíme cenovú ponuku na výrobu a montáž nábytku. V prípade, že si nás vyberiete aj na realizáciu interiéru, odpočítame vám 100 % z ceny vizualizácie.


UKÁŽKY NAŠICH PROJEKTOV

5. ODSÚHLASENIE REALIZÁCIE A ZAMERANIE

Laserové zameranie priestorov


Po odsúhlasení finálnej verzie vizualizácií a cenovej ponuky na realizáciu nábytku od nás, prídu naši technici laserovo zamerať vaše priestory. Na to, aby sme mohli zamerať priestor a získať údaje na výrobu nábytku, je potrebné, aby v ňom boli dokončené stavebné práce ako podlahy, stropy a steny. Po týchto prácach si môžeme dohodnúť termín laserového zamerania. Na zameraní prebehne detailné zakreslenie všetkých potrebných prvkov ako elektrické zástrčky, montážne otvory, okná, dvere a nasleduje príprava podkladov do výroby.


MÁM ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU

6. VÝROBA NÁBYTKU A DOPLNKOV

Najnovšie technológie výroby a kvalitné stroje


Po zmeraní priestoru pripravujeme nárezové plány na konštrukčné a technické riešenia nábytku a následne začíname s výrobou. Základom každého produktu je okrem precíznej výroby aj kvalitný materiál. Nábytok vyrábame z laminátových drevotrieskových dosiek exkluzívnych značiek Egger, Kronospan a Kaindl. Používame nábytkové kovanie s doživotnou zárukou značky Blum a Hettich. To sú rokmi overené materiály, vďaka ktorým nábytok znesie aj vysokú záťaž.


VIAC O VÝROBE NÁBYTKU

7. DODANIE A MONTÁŽ

Realizácia interiéru, na ktorú sa môžete spoľahnúť


Montáž zabezpečujú naši interní technici s profesionálnym náradím a preto ručíme za kvalitu ich práce a aktívny prístup k vašim potrebám. Pred termínom montáže je potrebné priestor pripraviť na náš príchod a mať ukončené všetky stavebné práce a úpravy. Preto od začiatku vytvárame časový plán. Od zamerania po realizáciu môžete počítať s rozsahom približne 4-10 týždňov, podľa aktuálnej vyťaženosti výroby. Po montáži všetko doladíme do posledných detailov a odovzdáme vám hotový interiér.


Viac o dodaní a montáži

8. DLHODOBÁ STAROSTLIVOSŤ

Budeme tu pre vás aj po rokoch


Dodaním a montážou nábytku sa u nás spolupráca nekončí. Zaujíma nás, či nábytok od nás splnil vaše očakávania, ako sa cítite v novom interiéri a ako fungujú naše návrhy a riešenia. Ak pri užívaní nábytku zistíte akékoľvek nezrovnalosti alebo budete potrebovať čokoľvek doplniť, zavolajte nám, sme tu pre vás. Našich klientov si veľmi vážime, a preto ponúkame spoľahlivý servis nábytku v čo najkratšom možnom čase.


VIAC O SERVISE