NAŠE REALIZÁCIE

Pozrite si ukážky z našich realizácií a hodnotenia našich spokojných zákazníkov.

Kompletné riešenia interiérov domov či bytov od návrhu až po realizáciu.

Pozrieť si video
viac
Návrh a realizácia kompletného interiéru domu
 
Návrh a realizácia kompletného interiéru domu
 

Nábytok na mieru do domu

Nitra


POVEDALI O NÁS: ,,Už pri samotnej výstavbe nášho domu sme vedeli, že hľadáme profesionálov, ktorí nám budú vedieť zariadiť komplet celý interiér. Oslovili sme firmu Rstudio, ktorá mala vo svojom portfóliu veľa pekných realizácií. Mali sme presnú predstavu ako chceme aby náš vysnívaný dom vyzeral. Firma Rstudio to splnila do bodky a s celým procesom sme maximálne spokojní. Chceli by sme vyzdvihnúť osobný prístup pána Beka, ktorý nám naše predstavy pretavil do reality a bol trpezlivý pri všetkých našich zmenách či podnetoch. Vždy nám vedel s radosťou vymyslieť šikovný kompromis, aby sme v konečnom dôsledku boli spokojní. Celý priebeh montáže bol veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Montážny tím bol skvele zohratý a oceňujeme nie len poriadok, ktorý ostal po každom dni realizácie, ale aj drobnosti navyše, ktoré pre nás ochotne urobili. Ďakujeme za skvelú spoluprácu.‘‘


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia bytu na mieru
 

Nábytok na mieru do bytu

Trnava


POVEDALI O NÁS: ''Vo firme Rstudio sme našli spoľahlivého dodávateľa, ktorý nám zabezpečil všetko pod jednou strechou od návrhu interiéru, cez výrobu nábytku až po samotnú montáž a realizáciu. Mali sme nejaké predstavy o vzhľade nášho nového bývania, ale chceli sme usmernenie od profesionálov. Už po prvej konzultácii nás presvedčili, že sú odborníci vo svojom obore. Ako najväčší prínos hodnotíme vytvorenie dispozičného riešenia, ktoré nám poskytlo praktické rozdelenie priestoru na viaceré obytné zóny. Vďaka ich radám vznikol z aj malého priestoru vzdušný a moderný interiér. Najobľúbenejšou časťou nášho nového interiéru je otvorená kovová knižnica, ktorá dotvára atmosféru celého priestoru. Oceňujeme aj množstvo úložných priestorov a ich elegantné minimalistické prevedenie. So spoluprácou sme veľmi spokojní.,,


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia bytu na mieru
 
Návrh a realizácia Home Office
Návrh a realizácia Home Office

Návrh a realizácia Home Office

Bratislava


POVEDALI O NÁS: "So službami spoločnosti Rstudio som veľmi spokojná. Spolupracovali sme pri požiadavke vytvoriť pre mňa kanceláriu, v ktorej sa budem cítiť príjemne. Oslovila som ich na základe odporúčania od známeho, ktorému realizovali firemné aj súkromné interiéry a bol s nimi nadmieru spokojný. Všetky moje návrhy a požiadavky sme spolu prediskutovali a vždy mi vyšli v ústrety. Hneď na prvom stretnutí som ocenila ich ľudský, no zároveň profesionálny prístup. Ochotne vždy vyhoveli všetkým mojim náročnejším požiadavkám, keďže išlo o atypický priestor. Oceňujem aj ich rady pri výbere doplnkov a detailov, ktoré mi uľahčujú prácu. V mojej novej kancelárií sa mi pracuje výborne. Odporúčam každému vyskúšať si ich služby, nakoľko moje očakávania splnili od A po Z.


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia nábytku do celého domu

Novostavba rodinného domu

Bratislava


POVEDALI O NÁS: "Hľadali sme firmu, ktorá sa nám postará kompletne o všetko, od návrhu, cez výrobu až po montáž nábytku do celého domu. Oceňujeme veľmi profesionálny a hlavne osobný prístup pána Beka, aký sa v dnešnej dobe často nevidí. Svojimi riešeniami a vylepšeniami nám vytvoril moderný interiér nad naše očakávania. Ochotne nám so všetkým pomáhal a dolaďoval s nami dokonca aj stavebné detaily, keďže sme Rstudio oslovili už v štádiu holodomu. Taktiež nám vo fáze návrhu veľmi pomohli 3D vizualizácie a virtuálna prehliadka nášho domu skoro na nerozoznanie od reality, vďaka čomu sme si vedeli všetko vopred predstaviť. Určite budeme firmu Rstudio odporúčať všetkým našim známym. Ďakujeme."


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia nábytku do celého domu
Návrh a realizácia nábytku na mieru do domu
Návrh a realizácia nábytku na mieru do domu

Nábytok na mieru do rodinného domu

Kráľová nad Váhom


POVEDALI O NÁS: "Spoločnosť Rstudio sme oslovili s požiadavkou vytvoriť 3D návrh interiéru kuchyne spojenej s obývačkou v novostavbe rodinného domu. Dozvedeli sme sa o ich práci na základe pozitívnej referencie od viacerých známych, ktorým už interiér navrhovali. Keďže sme zariaďovali dom prvý krát a chceli sme aby to bolo tip top, oslovili sme ich dizajnéra už v štádiu projektovania domu. Mali sme určitú predstavu o dizajne nášho budúceho nábytku, ale potrebovali sme poradiť od profesionálov a vidieť to kompletne aj s doplnkami v grafickej podobe na vizualizáciách. 3D návrhy na prvý krát presne splnili naše očakávania a nevedeli sme sa dočkať reálnej podoby našej vysnívanej kuchyne a obývačky. S finálnym výsledkom sme spokojní a cítime sa tu s celou rodinou príjemne."


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie kuchyne v rustikálnom štýle

Kuchyňa na mieru

Bratislava


POVEDALI O NÁS: „O spoločnosti Rstudio som sa dozvedela cez referenciu od známeho, ktorému zariaďovali byt. Neváhala som a oslovila ich s požiadavkou vytvoriť rustikálnu kuchyňu, ktorá bude ladiť so zvyškom bytu. Mala som presnú predstavu a potrebovala som ju preniesť do konkrétneho návrhu, preto mi pomohli 3D vizualizácie, kde som mohla vidieť finálnu podobu mojej vysnívanej kuchyne. Oceňujem profesionálny a osobný prístup pána Kulicha, ktorý ochotne riešil moje požiadavky a klobúk dole aj pred prácou montážneho tímu. Spojením profesionálov  a zmyslu pre detail a provensal style mojej mamy, vznikla kuchyňa, ktorá vezme dych každej návšteve. Stálo to veľa úsilia a času, ale výsledok stojí za to. Medzitým nám stihli urobiť aj vstavané skrine do izby a chodby, kde sme riešili aj zamaskovanie neúhľadnej rozvodnej skrinky. Rstudio odporúčam každému, kto hľadá individuálny prístup a kvalitu na vysokej úrovni.“


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie kuchyne v rustikálnom štýle
Návrh a zariadenie rodinného domu
Návrh a zariadenie rodinného domu

Návrh a realizácia interiéru

Madunice


POVEDALI O NÁS: "Kúpou našej novej nehnuteľnosti sme hľadali inšpirácie na nábytok do celého domu. Na sociálnej sieti nás zaujala realizácia rodinného domu s pozitívnou referenciou od spokojného zákazníka natoľko, že sme ihneď napísali a požiadali o orientačné nacenenie. Na naše požiadavky reagovali veľmi promptne. Okrem iného oceňujeme aj 3D návrhy nášho domu, vďaka ktorým sme si vedeli nábytok lepšie predstaviť v nami vybratých farbách. Výsledok stojí zato, nakoľko sme všetko spoločne zladili do posledného detailu a vytvorili naše nové bývanie, čo pozitívne ocenili aj naše návštevy. Lepšiu spoluprácu sme si nemohli ani želať. Profesionálni, komunikatívni a zároveň veľmi milí ľudia, no proste odborníci. Všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivé interiérové štúdio, môžem Rstudio s radosťou a vďakou odporučiť."


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia obývačky a chodby

Obývacia izba a chodba na mieru

Bratislava


POVEDALI O NÁS: "Pred oslovením spoločnosti Rstudio sme s manželom mali približnú predstavu ako má vyzerať naša obývačka aj chodba. Kúpili sme dom, kde už bola na mieru vyrobená a zariadená kuchynská linka a schodisko, takže sme potrebovali aby nový nábytok korešpondoval s už existujúcimi prvkami. Pán Kulich nám v tomto veľmi pomohol. Všetko sme spoločne doladili a premysleli do detailov tak, aby to spolu vytváralo harmonický celok a cítili sme sa tu príjemne. Po vypracovaní 3D návrhov sme už nemali žiadne pochybnosti, že to bude vyzerať perfektne. So samotnou realizáciou sme veľmi spokojní. Oceňujem kvalitné prevedenie nábytku, ktorého montáž prebehla v dohodnutom termíne a podľa našich predstáv. Zo všetkého najviac oceňujeme prístup a komunikáciu. Konečne sme našli firmu, ktorá sa plne snaží naplniť predstavy svojich klientov!"


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia obývačky a chodby
Návrh a realizáciu nábytku na mieru
 
Návrh a realizáciu nábytku na mieru
 

Zariadenie obývačky a chodby na mieru

Špačince


POVEDALI O NÁS: "Spoločnosť Rstudio ma zaujala na instagrame, kde sa mi zapáčili ich realizácie. Na webovej stránke som sa dozvedel viac o firme a upútala ma najmä ich vlastná výroba a komplexnosť služieb, ktoré vedia zabezpečiť. Osobne sme navštívili showroom, kde sme sa stretli s veľmi milým a zároveň profesionálnym prístupom pani Farkašovej. Sprevádzala nás počas celého procesu od začiatku až po finálny výsledok a ochotne riešila všetky naše požiadavky. Veľkým plusom bol pre nás grafický 3D návrh, ktorý nám pripravili vo viacerých farebných variáciách. Realizácia nábytku bola perfektná, montáž bezproblémová a nemusel som dokonca riešiť ani upratovanie, keďže sa o to montážnici postarali. Sme veľmi spokojní a firmu Rstudio môžeme odporučiť každému ako záruku vysokej kvality výrobkov a služieb."


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia kuchyne, obývačky a spálne so šatníkom
 

Nábytok na mieru do rodinného domu

Rimavská Sobota


POVEDALI O NÁS: "Na spoločnosť Rstudio som sa obrátil pri zariaďovaní interiéru bytu na základe veľmi pozitívnej skúsenosti z predošlej realizácie kompletných kancelárskych priestorov v mojej firme. Tak isto ako pri zariaďovaní pracovného priestoru, aj pri návrhu a realizácii kuchyne a spálne so šatníkom som bol so všetkým nadmieru spokojný. Oceňujem navrhnutý dizajn presne na mieru, celkové prevedenie a vysokú kvalitu nábytku. Priebeh realizácie ako aj finálny výsledok splnil moje očakávania vo všetkých smeroch. Pozitívne hodnotím prácu a odborný prístup celého tímu ako aj promptné riešenie akýchkoľvek požiadaviek. Firmu Rstudio môžem každému odporučiť ako záruku kvalitných služieb, profesionálneho prístupu a vysokého štandardu."


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia kuchyne, obývačky a spálne so šatníkom
 
Návrh a realizácia podkrovného bytu
 
Návrh a realizácia podkrovného bytu
 

Realizácia podkrovného bytu

Bratislava


POVEDALI O NÁS: „S rodinou sme sa rozhodli modifikovať náš byt, ale skôr ako sme sa pustili do práce, sme chceli vidieť reálne rozmiestnenie a dizajn nábytku pre lepšiu predstavu. Nakoľko išlo o podkrovný byt, ktorého atypické dispozičné riešenie sa nedá zariadiť typizovaným nábytkom, rozhodli sme sa pre výrobu nábytku na mieru. Potrebovali sme rady od odborníkov a osobnú konzultáciu v našom priestore. Na základe ochoty poradiť nám s rozmiestnením nábytku, sme si vybrali spoločnosť Rstudio, konkrétne pána Beka. Promptne nám vypracoval 3D vizualizácie, na ktorých bolo vidieť, že sa do našej predstavy úplne trafil. Neverili sme tomu, ale na prvý krát nám navrhol presne to, čo sme hľadali. Návrhom a usporiadaním nábytku maximálne vyzdvihol výhody podkrovného bytu a naopak, potlačil jeho nevýhody. Získali sme tak dostatok úložného priestoru a kuchyňa korešponduje s obývačkou aj knižnicou. Montáž nábytku prebiehala na veľmi profesionálnej úrovni. Celý byt prináša harmonický vzhľad a vzbudzuje pocit pohody na spoločné chvíle s rodinnou. Jedinú vec, ktorú som reklamovala, bolo kovanie na dvierkach kuchynskej linky, ktoré však ochotne prišli vo veľmi krátkom čase vymeniť. Takto si predstavujeme korektnú spoločnosť. Prajeme vám veľa spokojných zákazníkov.“


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie kuchynskej linky na mieru
 

Zariadenie kuchyne na mieru

Galanta


POVEDALI O NÁS: „Po skúsenostiach s kúpou bytu prišli prvé skúsenosti aj s interiérovým zariadením, na čo som sa veľmi tešila. Keďže rada varím a v kuchyni trávim veľa času, chcela som aby to bolo tip top. Na pozitívne odporúčanie som oslovila firmu Rstudio. Od začiatku ochotná a príjemná komunikácia a nadšenie z 3D návrhu. Povedala som si, že keď to bude vyzerať ako na obrázku, budem mať najkrajšiu kuchyňu. A mám ju. Oceňujem aj praktické vylepšenia celej kuchynskej linky. Zásuvky, výsuvné a výklopné systémy mi zjednodušujú prácu pri varení. Takto mám všetko po ruke a konečne vyzerá moja kuchyňa vždy upratane. Oceňujem aj LED osvetlenie pracovnej dosky a zásuviek, ktoré je účelné a okrem toho pôsobí veľmi esteticky. ODPORÚČAM, jedine v prípade, že chcete krásnu a modernú kuchyňu aj vy! Ďakujem celému tímu.“


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie kuchynskej linky na mieru
 
Návrh a realizácia obývačky s kuchyňou
 
Návrh a realizácia obývačky s kuchyňou
 

Nábytok na mieru do rodinného domu

Hrnčiarovce nad Parnou


POVEDALI O NÁS: "Mali sme vybraný projekt na náš nový vysnívaný dom a bolo pre nás veľmi dôležité vidieť ako bude vo finále vyzerať prevedenie a rozmiestnenie nábytku, ešte pre tým ako dokončíme stavbu. Oslovili sme preto Rstudio v Trnave, aby nám s tým pomohli, nakoľko sa nám páčila ich webová stránka. Približnú predstavu sme mali a spolu s dizajnérom pánom Bekom sme po drobných úpravách vytvorili finálny 3D návrh nášho nábytku. V návrhu bola zakomponovaná aj sedačka, ktorej farebné prevedenie sa nám veľmi páčilo a tak sme si ju zadovážili. Veľmi sme radi, že sme všetko premysleli do posledného detailu, čo sme ocenili pri montáži nábytku, keďže elektrické a vodoinštalačné rozvody sa prispôsobili podľa rozmiestnenia nábytku a vyhli sme sa tak dodatočným úpravám. S prevedením nábytku ako aj komunikáciu firmy sme nadmieru spokojní. Sú pružní, kvalitní a spoľahliví – takých firiem by na Slovensku malo byť viac.


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie kuchyne na mieru
 

Zariadenie kuchyne na mieru

Šaľa


POVEDALI O NÁS: "Pri realizácii mojej kuchyne bolo pre mňa mimoriadne dôležité, aby sa výsledok podobal čo najviac riešeniu v rodinnom dome. V hlave som mala dva - tri návrhy, ktoré si však nevedeli poradiť s členitým priestorom. Pán Martin vyriešil moju dilemu skvelým dispozičným riešením – pri varení je tak splnená moja základná požiadavka, byť v priamom kontaktne so stravníkmi v jedálenskej časti. Zároveň skvelo využil vzniknutý výbežok na umiestnenie policového systému. Môžem s radosťou povedať, že výsledok predčil moje očakávania. Ďakujem a budem sa tešiť na ďalšie realizácie."


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie kuchyne na mieru
 
Návrh a zariadenie obývačky spojenej s pracovným kútikom
 
Návrh a zariadenie obývačky spojenej s pracovným kútikom
 

Rekonštrukcia bytu

Šaľa


POVEDALI O NÁS: “Keďže sme kupovali  byt s priateľkou prvýkrát, nemali sme žiadne skúsenosti so zariaďovaním. Obrátili sme sa na Rstudio. Teraz sa tešíme z nového nábytku, ktorý nám vyrobili na mieru do obývačky a spálne. Veľmi nám vyhovovali ich návrhy a praktické rady najmä ohľadne nábytku do spálne. Malú chybičku s otváraním dvierok, ktorá sa ukázala až po odchode montážnikov, odstránili vo veľmi krátkom čase. Máme z firmy dobrý pocit a keď budeme niekedy kupovať dom, opäť ich oslovíme. S pozdravom  Maroš s priateľkou."

 


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia detskej izby
 

Nábytok do detskej izby

Trnava


POVEDALI O NÁS: "Spoločnosť Rstudio sme oslovili, aby nám pomohli so zariadením atypickej detskej izby pre nášho syna. Izba je rozmerovo menšia, ale s vysokým stropom, čo nám umožnilo vyrobiť nábytok na mieru do výšky. Naše hlavné požiadavky boli presvetliť celú miestnosť, doladiť nábytok s farbou, dve spacie lôžka, pracovný stôl a dostatok úložného priestoru. Hlavný dôraz sme kládli na kvalitné a trvácne prevedenie nábytku, ale aj na bezpečnosť nášho syna. Návrh detskej izby nás natoľko očaril, že sme sa nábytok rozhodli ihneď objednať. Okolo vrchnej postele nám odporučili nalepiť kreatívnu písaciu stenu, ktorú syn veľmi rád využíva na kreslenie. Počas celej doby sme sa stretli s ochotou a maximálne profesionálnym a ľudským prístupom všetkých pracovníkov. Nakoľko máme len pozitívne skúsenosti, vašu spoločnosť radi odporučíme aj známym."


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia detskej izby
 
Návrh a realizácia nábytku do detskej izby a obývačky
 
Návrh a realizácia nábytku do detskej izby a obývačky
 

Zariadenie detskej izby a obývačky

Šaľa


POVEDALI O NÁS: “Obrátili sme sa na firmu Rstudio s požiadavkou zariadiť detskú izbu s veľkým úložným priestorom a obývačku. Nevedeli sme si úplne predstaviť ako to bude naživo vyzerať a práve preto sme veľmi ocenili 3D vizualizácie priestoru, ktoré sú na nerozoznanie od konečného výsledku. Navyše nás milo prekvapilo, že nám navrhli viac farebných variant, z ktorých sme si mohli vybrať pre nás tú najlepšiu. Rstudio môžeme každému len odporučiť, keďže sme boli so všetkým od návrhu až po montáž nadmieru spokojní. Ďakujeme.”


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie kuchyne na mieru
 

Kuchyňa na mieru

Bratislava


POVEDALI O NÁS: "Oceňujeme profesionalitu pracovníkov R-Studia pri realizácii, ich dochvíľnosť ako aj schopnosť a ochotu hľadať riešenia v prípade výskytu problémov. Vážime si, že nebol akýkoľvek problém s dodatočnou úpravou a dodávkou častí, ak napr. rozmerovo nesedeli kvôli nerovnosti stien alebo rozmerov trubice digestora. Kvalita prevedenia nábytku je veľmi dobrá. Spokojný sme čo sa týka vizuálnej stránky ako aj funkčnosti a celkového pocitu pri narábaní so skrinkami. Trocha sklamaním bol push systém kvôli dolaďovaniu dosadania zásuviek, kde bola aj potrebná výmena mechanizmu v jednej zásuvke. Celkovo sa nám zdá byť push systém labilnejší ako klasický s rúčkami a dojazdom. Veľmi kladne hodnotíme ochotu a bezproblémové riešenie akýchkoľvek opráv. S finálnym výsledkom sme veľmi spokojní, kuchyňa vyzerá podľa našich predstáv. Cítime sa v nej príjemne a radi v nej varíme."


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie kuchyne na mieru
 
Návrh a zariadenie kompletných priestorov domu
 
Návrh a zariadenie kompletných priestorov domu
 

ZARIADENIE RODINNÉHO DOMU

Dlhá nad Váhom


POVEDALI O NÁS: "Pracujem ako projektový manažér spoločnosti Rstudio. Keďže si stojím za svojou prácou a celým našim realizačným tímom, dlhoročné skúsenosti a odborné schopnosti som využil aj pri zariaďovaní môjho domu. Už počas samotnej výstavby domu sme sa s našim interným dizajnérom pustili spoločne do prvých návrhov, aby sme tak mohli v predstihu prispôsobiť inštaláciu rozvodov samotnému rozmiestneniu a usporiadaniu nábytku. Nábytok na mieru sme navrhli tak, aby spĺňal všetky moje náročné požiadavky najmä na praktické dennodenné využívanie a ľahkú údržbu. Priestor sme maximálne využili a doplnili ho rôznymi atypickými skriňovými zostavami, či už v pracovni, obývačke alebo aj v kúpeľni. V obývačke sme nechali vyniknúť akvárium, ktoré dotvára príjemnú atmosféru a pocit domova. Ak túžite aj vy po svojom útulnom domove podľa vašich predstáv, sme pripravení pomôcť vám ho vytvoriť.


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia kuchyne s obývačkou
 

Zariadenie kuchyne s obývačkou

Bratislava


POVEDALI O NÁS: "Spoluprácu s firmou Rstudio hodnotím veľmi pozitívne. Môžem vyjadriť veľkú spokojnosť so všetkými službami aj s prácou celého tímu. Od prvého kontaktu až po samotnú realizáciu prebehlo všetko podľa našich očakávaní. Oceňujem rýchlu odozvu pri komunikácii počas celého procesu a prístup pána Kulicha, ktorý mal na starosti celú akciu. Pozitívne hodnotím aj 3D návrh, ktorý mi pomohol pri predstave a rozhodovaní. S finálnym výsledkom som nadmieru spokojný, kuchyňa aj obývačka sú presne podľa mojím predstáv a cítime sa tu s celou rodinou príjemne. Na základe mojich skúseností odporúčam ich služby a nábytok na mieru všetkým, ktorí si potrpia na kvalitu, profesionalitu, prepracované detaily a spoľahlivosť."

 


Fotky z realizácie

Návrh a realizácia kuchyne s obývačkou
 
Nábytok na mieru s dizajnovými madlami z masívu
 
Nábytok na mieru s dizajnovými madlami z masívu
 

Nábytok na mieru do bytu

Bratislava


POVEDALI O NÁS: "Na firmu Rstudio sme dostali pozitívne odporúčanie od našich rodinných známych, ktorým zariaďovali dom. Na základe ich dobrej skúsenosti sme neváhali a oslovili ich projektového manažéra pána Beka s požiadavkou navrhnúť a vyrobiť nábytok na mieru na chodbu a do spálne. Mali sme špeciálnu požiadavku v podobe dizajnových madiel z masívneho dreva, ktoré sme si vysnívali. Napriek tomu, že takéto madlá nemali vo svojej ponuke, vyrobili nám toto riešenie ako prototyp dokonca zdarma, čo nás veľmi potešilo a výsledok stál za to. Môžeme celkovo zhodnotiť, že všetko od začiatku až do konca realizácie prebehlo podľa našich očakávaní a máme v pláne ich čoskoro opäť osloviť aj na výrobu nábytku do obývačky a kúpeľne. Spoločnosť Rstudio radi odporučíme každému, kto hľadá kvalitnú a precíznu prácu a osobitý ľudský prístup."


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie detskej izby v štýle Minecraft
 

Zariadenie detskej izby

Sereď


POVEDALI O NÁS: "Ďakujeme spoločnosti Rstudio za kvalitný a pekný nábytok do detskej izby, ktorú sme zariaďovali pred necelými 3 rokmi. S pánom Bekom sa nám spolupracovalo veľmi dobre. Podarilo sa mu perfektne vystihnúť predstavu o chlapčenskej izbe s námetom z počítačovej hry „MINECRAFT“, ktorú nám priblížil v detailne spracovanej 3D vizualizácii. Už pri prvotných návrhoch sme vedeli, že sme sa obrátili na profesionálov a sme v dobrých rukách. Keďže sa izba nachádza v podkroví, prešli sme si detailne každý kúsok nábytku po stránke funkčnej aj priestorovej. Ochotne a vždy s úsmevom s nami strávil množstvo času, aby sme využili každý jeden cm voľného priestoru. Po doladení všetkých detailov sme sa už nevedeli dočkať, kým nám nábytok prinesú a zmontujú. Mali sme pomerne málo času, ale všetko sa stihlo tak, aby syn mohol oslavovať svoje 7 narodeniny vo svojej vysnívanej izbe. Prekvapenie a detská radosť naozaj vystihla úžasnú prácu celého tímu. Teraz sa spoločne tešíme na obývačku a spálňu, ktorú sme si u nich práve objednali."


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie detskej izby v štýle Minecraft
 
Návrh a zariadenie detskej izby
 
Návrh a zariadenie detskej izby
 

ZARIADENIE DETSKEJ IZBY

Šaľa


POVEDALI O NÁS: „Ako všetci rodičia, aj my chceme pre svoje deti to najlepšie. Pri zariaďovaní nového bytu sme mali jasnú predstavu o tom, že detská izba má byť priestorom pre hry, učenie či pohodlný spánok našich ratolestí. Zároveň sme chceli maximalizovať množstvo úložného priestoru. S týmito požiadavkami sme zavítali aj do showroomu spoločnosti Rstudio. Oceňujeme prácu celého tímu na ich naplnení. Kvalitne spracovaná vizualizácia s návrhom priestorového riešenia, zameranie pr iestoru v termíne, ktorý nám vyhovoval, použitie kvalitných materiálov a moderných technických riešení, profesionálne zrealizovaná montáž s dôrazom na komfort zákazníka, po celý čas nadštandardná komunikácia a snaha ponúkať tie najlepšie riešenia pre zákazníka. Všetky tieto prvky boli súčasťou balíka služieb, ktoré sme od spoločnosti Rstudio dostali. Spokojnosť našich detí, pre ktoré je detská izba ich kráľovstvom, je splneným snom, za čo spoločnosti Rstudio ďakujeme.”


Fotky z realizácie

Knižnicová zostava v obývačke a detská izba na mieru
 

Nábytok na mieru do rodinného domu

Šelpice


POVEDALI O NÁS: "Na firmu Rstudio som sa obrátila s požiadavkou vyhotovenia detskej izby a taktiež steny s úložným priestorom a knižnicou do obývačky. Firmu som si našla na internete. Oslovili ma fotky v ich galérii, i blízkosť k môjmu domovu. Hneď od začiatku boli veľmi promptní a ústretový. Mojou požiadavkou bolo mať najmä veľa úložného priestoru v oboch miestnostiach, čo aj dodržali. Čakacia doba sa trošku predĺžila kvôli letným prázdninám, ale stálo to zato. Montáž spravili za 1 deň namiesto 2 dní, boli veľmi zohraným tímom. Ďakujem!

 


Fotky z realizácie

Knižnicová zostava v obývačke a detská izba na mieru
 
Návrh a zariadenie kuchyne s obývačkou
 
Návrh a zariadenie kuchyne s obývačkou
 

ZARIADENIE RODINNÉHO DOMU

Zeleneč


POVEDALI O NÁS: "Vo firme Rstudio som si dala vyrobiť kuchynskú linku a nábytok do obývačky. Týmto vyjadrujem spokojnosť od návrhu až po profesionálnu montáž. Architekt Ing. Martin Beko bol veľmi ochotný, ústretový a hlavne vedel poradiť a urobil vizualizáciu podľa mojich predstáv. Odporúčam každému a ešte raz ďakujem."

 

 


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie home office
 

Zariadenie domácej pracovne

Šaľa


POVEDALI O NÁS: "Môžeme vyjadriť veľkú spokojnosť so všetkými službami od firmy Rstudio. Všetko od prvého kontaktu až po samotnú realizáciu prebehlo podľa našich očakávaní. Veľmi nám pomohli realistické 3D vizualizácie interiéru, keďže sme si nevedeli úplne predstaviť, ako bude nový nábytok vyzerať v našom priestore. Vďaka odborným radám p. Reháka a našim predstavám sme spoločne vytvorili moderný a praktický priestor, kde sa sa nám pracuje veľmi príjemne."

 

 


Fotky z realizácie

Návrh a zariadenie home office
 
Návrh a realizácia nábytku do rodinného domu
 
Návrh a realizácia nábytku do rodinného domu
 

Rekonštrukcia rodinného domu

Nitra


POVEDALI O NÁS: „Oslovili sme viac nábytkárskych firiem s požiadavkou návrhu a výroby nábytku na mieru do nášho domu. Firma Rstudio na nás zapôsobila hneď na prvý dojem vďaka odbornému a ľudskému prístupu pána Reháka. Môžeme vyjadriť veľkú spokojnosť so všetkým od začiatku až do konca našej veľmi príjemnej spolupráce. Každý kto k nám príde, chváli náš interiér, čo nás vždy veľmi poteší. Radi odporučíme služby Rstudio každému, kto hľadá kvalitný nábytok na vysokej úrovni, komplexné služby, individuálny prístup a nadštandardný servis."

 


Fotky z realizácie

Zariadenie jedálne a pracovne
 

Zariadenie jedálne a pracovne

Trnava


POVEDALI O NÁS: "Nábytok na mieru od firmy Rstudio, oproti iným výrobcom nábytku, bol v rámci prevedenia aj kvality naším jednoznačným favoritom. Navrhli a zrealizovali nám ho presne podľa našich predstáv. Celkovo môžeme zhodnotiť, že na nás zapôsobil odborný prístup a korektné jednanie p. Farkašovej a ochota celého montážneho tímu. Získali si našu dôveru a patrí im poďakovanie."


Fotky z realizácie

Zariadenie jedálne a pracovne
 
Návrh a zariadenie kuchyne na mieru
 
Návrh a zariadenie kuchyne na mieru
 

Zariadenie bytu

Trnava


POVEDALI O NÁS: "Na spoločnosť Rstudio sme sa obrátili už niekoľkokrát. Tentokrát nám pomohli s návrhom a samotnou realizáciou nábytku do kuchyne. Vďaka realistickým vizualizáciám od Rstudia sme si vedeli nábytok vopred lepšie predstaviť. Samotný výsledok po montáži nábytku sa zhodoval s vizualizáciou. Vysoko si ceníme ich prístup, komunikáciu a v neposlednom rade spoľahlivosť. Konečná cena za nábytok sa rovná kvalite a poskytovaným komplexným službám! Vieme, že naša spolupráca nekončí!"


Fotky z realizácie

Návrh a realizácie kuchyne a vstavanej skrine
 

Zariadenie kuchyne a spálne

Šaľa


POVEDALI O NÁS: "TOPKA!!!!! Mame celú kuchyňu a vstavanú skriňu ... maximálna spokojnosť či už s vizualizáciou, pomoc pri výbere materiálu, precízna práca, chalani nám to dokonale namontovali aj na panelákové krivé steny, po roku stále všetko perfektne slúži eľká ochota ..SUPER"


Fotky z realizácie

Návrh a realizácie kuchyne a vstavanej skrine
 
Návrh a zariadenie chodby vstavanou skriňou s botníkom
 
Návrh a zariadenie chodby vstavanou skriňou s botníkom
 

Zariadenie chodby

Trnava


POVEDALI O NÁS: “Som veľmi rád, že môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť s prístupom pani Farkašovej pri príprave cenovej ponuky, zameraní šatníka a samotnej realizácie. Všetko bolo na 100 %. Kvalitne odvedená práca vrátane služieb a ceny. Spolupracoval som už s veľa spoločnosťami, ale takýto servis som ešte nezažil. Chlapci po sebe všetko upratali, dokonca skriňu poumývali a mohol som po ich odchode rovno sťahovať veci. Bez výhrad všetkým odporúčam spoluprácu a ešte raz ďakujem za perfektne odvedenú prácu.”

 


Fotky z realizácie

Zariadenie pracovne
 

Zariadenie domácej pracovne

Bratislava


POVEDALI O NÁS: "Mojím rozhodnutím podnikať v priestoroch rodinného domu som sa pohrávala dlhšiu dobu. Mala som svoju predstavu, už len plán zrealizovať. Rstudio mi dopomohlo sny premeniť na skutočnosť a do práce už chodím v tzv „v papučiach“. Oslovila som ich na základe osobnej skúsenosti z práce, kde nám v minulosti zariaďovali firemné priestory. Kompletné zariadenie domácej kancelárie som nechala viac menej na nich. Toto rozhodnutie neľutujem, práve naopak. Som rada, že existujú firmy ako je Rstudio, ktoré mi ušetrilo kopec času a ja som ho vedela využiť v prospech mojej rodiny. Kancelária je miestnosť, kde cez deň pracujem v prípade, že potrebujem svoj osobný kľud, veľmi rada v nej aj relaxujem pri čítaní dobrej knihy. Nakoľko mám dostatok úložného priestoru, je využívaná aj ako hosťovská izba a ja sa nemusím báť o dokumenty, ktoré majú svoje miesto. Ak si chcete aj Vy splniť sen o nábytku na Vašu mieru, tak vrelo odporúčam!!!"


Fotky z realizácie

Zariadenie pracovne
 
Zariadenie priestoru reštaurácie
 
Zariadenie priestoru reštaurácie
 

Reštaurácia Pepper Inn

Reštaurácia - Šaľa


POVEDALI O NÁS: "Pri zariaďovaní interiéru našej reštaurácie sme boli veľmi spokojní s priebehom celej spolupráce. Najviac nás potešila rýchlosť dodania a profesionálna montáž. Oceňujeme aj dizajnové prevedenie nábytku, ktoré sa hodí k modernému dizajnu celého interiéru. Záleží nám na tom, aby sa naši zákazníci u nás cítili fajn a práve preto sme radi, že si môžu vychutnať dobré jedlo naozaj v príjemnom prostredí."


Fotky z realizácie