NÁŠ SHOWROOM

Príďte do nášho nového showroomu zažiť príjemnú atmosféru, ktorá vás dostane.

Dohodnite si termín konzultácie pri dobrej kávičke. Tešíme sa na vás.

Dohodnúť termínVideo zo showroomu
viac

POZÝVAME VÁS K NÁM DO SHOWROOMU

Dobrá káva, rady a ukážka práce


V prípade, že plánujete zariaďovať svoj interiér a potrebujete pomocnú ruku dizajnérov a kvalitný nábytok na mieru, radi vás privítame u nás vo vynovenom showroome. Pri dobrej káve preberieme vašu predstavu a predstavíme vám niekoľko návrhov a riešení. Výhodou stretnutia v showroome je, že vám vieme na mieste ukázať nábytok a naše produkty. Kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie.


DOHODNITE SI STRETNUTIE

KDE NÁJDETE NÁŠ SHOWROOM?

Rybníkova 550/14, Trnava


Náš showroom sa už niekoľko rokov nachádza v meste Trnava. Nájdete nás za budovou miestnej Univerzity sv. Cyrila a Metoda na Rybníkovej ulici číslo 550/14. Pre našich klientov je k dispozícii aj bezplatné parkovisko, ktoré sa nachádza vedľa budovy showroomu a nájdete ho podľa označenia tabuľami Rstudio. Sme tu pre vás každý deň, stačí si dohodnúť termín konzultácie a prísť si pozrieť výsledky našej výroby nábytku na mieru.


TERMÍN KONZULTÁCIE PRE VÁS

ČO VŠETKO U NÁS NÁJDETE?

Ukážka našej práce


Náš showroom odzrkadľuje nás ako tím a našu prácu. V priestoroch showroomu nájdete inšpirácie z oblasti pracovných aj súkromných interiérov. Ukážky práce v podobe nábytku na mieru, ale aj obkladov, kreatívnych dizajnov interiéru, nápaditých doplnkov a inovatívnych riešení, ktoré zlepšujú život na pracovisku i doma. U nás vám vieme jednoducho ukázať, čo dokážeme a čo vám vieme ako budúcemu klientovi ponúknuť.


Čo všetko u nás nájdete?