SLUŽBY

Služby interiérového štúdia od návrhu až po ústretový servis

Realistický 3D návrh, virtuálna prehliadka, vlastná výroba nábytku, montáž a servis

Zaujíma ma viacKontakt
viac

3D NÁVRH A VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Originálny nábytkový dizajn, ktorý nadchne už na začiatku


Vaše predstavy a požiadavky zohľadňujeme už pri tvorbe 3D návrhu interiéru tak, aby predstavoval miesto, ktoré bude vašim budúcim domovom. Pozorne si vypočujeme, aké prvky očakávate a aký dizajn vám je sympatický. Napokon pridáme naše rokmi overené skúsenosti a know-how. Šikovné ruky nášho dizajnéra vytvoria 3D návrh, ktorý je na nerozoznanie od reality. Vďaka 3D návrhu a unikátnej panoramatickej prehliadke komplexného interiéru získate nielen predstavu o svojom budúcom bývaní, ale i pocit, že ste našli toho správneho realizátora, ktorý vám ho na mieru vytvorí.


VIAC O 3D NÁVRHU

VLASTNÁ VÝROBA NÁBYTKU

Kvalitný nábytok na mieru z našej dielne


Po rokoch pôsobenia na trhu vieme, že výroba nábytku na mieru nie je iba o najmodernejších technológiách a mechanizmoch. Naši šikovní stolári a montážni technici vždy skontrolujú a preveria každý diel nábytku osobitne tak, aby spĺňal najvyššiu mieru nárokov na každodenné používanie. Kvalitné a overené materiály a tí najlepší dodávatelia na trhu vytvárajú stabilnú oporu pre výrobu nábytku v našej dielni. Originálny dizajn a dušu mu dodáme pomocou zohratého tímu a nadšeniu z práce, ktoré nás v Rstudiu denne posúva vpred. Vďaka vlastnej výrobe nábytku na mieru tak vzniká kvalitný a nadčasový nábytok na mieru, ktorý inde nenájdete.


Viac o našej výrobe nábytku

Dodanie a montáž

Premeníme vizualizácie na realitu


Dodržiavanie termínov a reálne stanovené dátumy patria k základom našej práce, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Dôvera klienta je pre nás kľúčová. Najmä ak vieme, že vytvárame a realizujeme niečo tak významné, ako je váš nový domov. Akonáhle je váš nábytok na mieru do kuchyne, obývačky, spálne alebo detskej izby hotový, privezieme vám ho vďaka vlastnému komplexne vybavenému vozovému parku. Bodkou na záver je profesionálna montáž. Skúsený tím montážnych technikov osadí všetko na to správne miesto a váš nábytok môže slúžiť dlhé roky.


VIAC O DODANÍ A MONTÁŽI

ZÁRUČNÝ AJ POZÁRUČNÝ SERVIS

Sme tu pre vás aj po rokoch


O tom, že sa na nás môžete kedykoľvek spoľahnúť, vás radi presvedčíme dokonca aj v čase, kedy uplynie zákonom stanovená záruka na váš nábytok na mieru. Svojich klientov si vážime. Dôkazom je, že aj po vyše dvadsiatich rokoch nájdete na našom telefónnom čísle alebo mailovej adrese progresívne riešenie a nie výhovorky. Sme pripravení riešiť vaše podnety, ak sa rozhodnete nábytok na mieru doplniť alebo vám čo i len vypadne jedna skrutka. Veríme, že práve naša poctivá práca a originálny nábytkový dizajn, ktorý tvoríme, budú dôvodom, prečo sa na nás obrátite opäť.


Zaujíma ma viac o servise