3D návrh interiéru

Spoľahnite sa na návrh interiéru, ktorý zohľadní aj najmenšie detaily.

Vizualizácie a návrhy interiérov, ktoré predčia vaše predstavy.

NAŠE 3D NÁVRHY
viac

1. JEDINEČNÝ NÁBYTOK VĎAKA SPOLOČNEJ SPOLUPRÁCI

Vytvárajte spolu s nami originálny interiérový dizajn


V Rstudiu navrhujeme a vytvárame interiéry, v ktorých naši klienti už v prvom momente pocítia príjemný pocit domova. Preto je úvodné stretnutie dôležité. Radi vás spoznáme osobne a zoznámime sa s priestorom, ktorý budeme spolu realizovať. Je to odrazový mostík, ktorý spája to najdôležitejšie. Vaše predstavy o budúcom interiéri a naše know-how. Návrh kuchyne, detskej izby, obývačky či vašej budúcej spálne vám vieme dokonca spracovať v čase, kedy výstavbu alebo renováciu ešte len plánujete. Spoločne preberieme výber materiálov, farieb, tvarov a dôležité detaily. Následne si výslednú predstavu o dizajne interiéru prekonzultujeme priamo na mieste alebo v našom showroome.


Chcem tvoriť spolu s vami

2. PREPRACOVANÝ NÁVRH DO POSLEDNÉHO DETAILU

Fotorealistická vizualizácia alebo panoramatická prehliadka


3D návrh interiéru je prvým krokom k vášmu novému interiéru, v ktorom budete tráviť čas nielen vy, ale i vaša rodina a priatelia. V Rstudiu kladieme dôraz na detaily a najmä na to, aby ste sa skutočne cítili ako doma. Od prvého momentu pracujeme tak, aby váš nový interiér v dome alebo byte odrážal presne to, po čom túžite a zároveň spĺňal všetky potrebné atribúty funkčného a nadčasového dizajnu. I z toho dôvodu si vyžaduje návrh interiéru z našej dielne svoj čas. Radi vám vyhotovíme návrh kompletného interiéru. Výnimkou u nás nie sú ani panoramatické prehliadky, ktoré vám predstavu o vašom budúcom domove priblížia z nového uhla pohľadu. V závislosti od počtu miestností a náročnosti prvkov vám návrh interiéru vyhotovíme najneskôr do 14 pracovných dní od zadania.


CHCEM KVALITNÝ 3D NÁVRH

3. INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP, ZA KTORÝM STOJÍ 25 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Originálny interiérový dizajn na mieru


V Rstudiu vieme, že osobný prístup prináša do našej spolupráce s klientmi čosi, čo sa odzrkadlí na výslednej realizácii interiérového dizajnu. Od začiatku sa stávate významnou súčasťou 3D návrhu interiéru, a preto vám náš projektový manažér odprezentuje vizualizácie osobne. Odpovie na všetky vaše otázky už v momente, keď vám napadnú. I preto sa nemusíte obávať, že by ste na niečo podstatné zabudli. V našom showroome v Trnave si môžete dokonca prehliadnuť reálny nábytok na mieru, ktorý je výsledkom našej práce, ako aj materiály a vzorky, ktoré vás zaujmú. Na svoje vlastné oči sa tak presvedčíte, že vďaka realistickým návrhom interiéru dostanete takmer identické zariadenie interiéru.


Mám záujem o takúto spoluprácu

4. TRANSPARENTNÁ SPOLUPRÁCA UŽ OD ZAČIATKU

Najvýhodnejšia cena za dizajn a kvalitu, ktorú dostanete


V Rstudiu vytvárame cenové ponuky pre našich zákazníkov tak, aby boli spokojní s výslednou cenou aj s kvalitou, na ktorej nám najviac záleží. Po 25 rokoch skúseností vieme, že poctivá práca a nový interiér, ktorý zohľadní vaše predstavy, správnu ergonómiu priestoru a kvalitný nábytok na mieru, má svoju hodnotu. To je dôvodom, prečo cena za návrh interiéru a nakoniec i výsledná suma za realizáciu interiéru zodpovedá výsledku, ktorý svojou prácou kompletný tím Rstudia vytvorí. Zodpovedá interiéru, v ktorom sa už v okamihu, keď doň po prvý raz vstúpite presvedčíte, že ste spoluprácou s našim interiérovým štúdiom stavili na tú správnu voľbu. V kvalite produktov a služieb, za akou si z našich dlhoročných skúseností pevne stojíme.


TAKÉ PRIESTORY CHCEM