3D návrh interiéru

Vizualizácie a návrhy interiérov, ktoré predčia vaše predstavy

Spoľahnite sa na návrh interiéru od nás, ktorý zohľadní aj najmenšie detaily

Zaujíma ma viacKontakt
viac

JEDINEČNÝ NÁBYTOK VĎAKA SPOLOČNEJ SPOLUPRÁCI

Vytvárajte spolu s nami originálny interiérový dizajn


V Rstudiu navrhujeme a vytvárame interiéry, v ktorých naši klienti už v prvom momente pocítia príjemný pocit domova. Preto je úvodné stretnutie dôležité. Radi vás spoznáme osobne a zoznámime sa s priestorom, ktorý budeme spolu realizovať. Je to odrazový mostík, ktorý spája to najdôležitejšie. Vaše predstavy o budúcom interiéri a naše know-how. Návrh kuchyne, detskej izby, obývačky či vašej budúcej spálne vám vieme dokonca spracovať v čase, kedy výstavbu alebo renováciu ešte len plánujete. Spoločne preberieme výber materiálov, farieb, tvarov a dôležité detaily. Následne si výslednú predstavu o dizajne interiéru prekonzultujeme priamo na mieste alebo v našom showroome.


Chcem tvoriť spolu s vami

PREPRACOVANÝ NÁVRH DO POSLEDNÉHO DETAILU

Fotorealistická vizualizácia alebo panoramatická prehliadka


3D návrh interiéru je prvým krokom k vášmu novému interiéru, v ktorom budete tráviť čas nielen vy, ale i vaša rodina a priatelia. V Rstudiu kladieme dôraz na detaily a najmä na to, aby ste sa skutočne cítili ako doma. Od prvého momentu pracujeme tak, aby váš nový interiér v dome alebo byte odrážal presne to, po čom túžite a zároveň spĺňal všetky potrebné atribúty funkčného a nadčasového dizajnu. I z toho dôvodu si vyžaduje návrh interiéru z našej dielne svoj čas. Radi vám vyhotovíme návrh kompletného interiéru. Výnimkou u nás nie sú ani panoramatické prehliadky, ktoré vám predstavu o vašom budúcom domove priblížia z nového uhla pohľadu. V závislosti od počtu miestností a náročnosti prvkov vám návrh interiéru vyhotovíme najneskôr do 14 pracovných dní od zadania.


CHCEM KVALITNÝ 3D NÁVRH

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP, ZA KTORÝM STOJÍ 25 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Originálny interiérový dizajn na mieru


V Rstudiu vieme, že osobný prístup prináša do našej spolupráce s klientmi čosi, čo sa odzrkadlí na výslednej realizácii interiérového dizajnu. Od začiatku sa stávate významnou súčasťou 3D návrhu interiéru, a preto vám náš projektový manažér odprezentuje vizualizácie osobne. Odpovie na všetky vaše otázky už v momente, keď vám napadnú. I preto sa nemusíte obávať, že by ste na niečo podstatné zabudli. V našom showroome v Trnave si môžete dokonca prehliadnuť reálny nábytok na mieru, ktorý je výsledkom našej práce, ako aj materiály a vzorky, ktoré vás zaujmú. Na svoje vlastné oči sa tak presvedčíte, že vďaka realistickým návrhom interiéru dostanete takmer identické zariadenie interiéru.


Mám záujem o takúto spoluprácu

TRANSPARENTNÁ SPOLUPRÁCA UŽ OD ZAČIATKU

Najvýhodnejšia cena za dizajn a kvalitu, ktorú dostanete


V Rstudiu vytvárame cenové ponuky pre našich zákazníkov tak, aby boli spokojní s výslednou cenou aj s kvalitou, na ktorej nám najviac záleží. Po 25 rokoch skúseností vieme, že poctivá práca a nový interiér, ktorý zohľadní vaše predstavy, správnu ergonómiu priestoru a kvalitný nábytok na mieru, má svoju hodnotu. To je dôvodom, prečo cena za návrh interiéru a nakoniec i výsledná suma za realizáciu interiéru zodpovedá výsledku, ktorý svojou prácou kompletný tím Rstudia vytvorí. Zodpovedá interiéru, v ktorom sa už v okamihu, keď doň po prvý raz vstúpite presvedčíte, že ste spoluprácou s našim interiérovým štúdiom stavili na tú správnu voľbu. V kvalite produktov a služieb, za akou si z našich dlhoročných skúseností pevne stojíme.


TAKÉ PRIESTORY CHCEM