Dodanie a montáž

Realizácia interiéru na mieru, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Odborná montáž skúsenými technikmi a kvalitným náradím.

Zaujíma ma viacKontakt
viac

SPÁJAME POCTIVÚ PRÁCU A STROJOVÚ PRESNOSŤ

Tí praví ľudia, v ten pravý čas, na tom pravom mieste


Jednotlivé kúsky nábytku v rukách našich šikovných montážnych technikov, ktorí odvádzajú svoju prácu do posledného detailu, je tou najlepšou bodkou za výslednou realizáciou vášho nového interiéru. Sú to naši interní zamestnanci a preto máme dosah na kvalitu ich práce a celkový prístup k zákazníkovým potrebám. Dôslednosť, zmysel pre detail a presná ruka sú schopnosti, ktoré premenia nábytok na mieru z vizualizácie na realitu. Tak, aby ste už v prvom momente, keď do nového domu alebo bytu vstúpite pocítili, že ste jednoducho doma.


CHCEM PRECÍZNU MONTÁŽ

PRÁCA, ZA KTOROU STOJÍ ČLOVEK

Dodanie nábytku na mieru a výsledná montáž bez starostí


V Rstudiu disponujeme kompletne vybaveným vozovým parkom. Vďaka nemu bez problémov dopravíme váš nový nábytok na mieru na miesto realizácie tak, aby sme znížili aj najmenšie riziko poškodenia pri preprave alebo manipulácii s jednotlivými kusmi nábytku. Radi tak ušetríme nielen váš čas, ale i starosti, ktoré zabezpečenie prepravy nábytku často obnáša. Vo vopred stanovenom termíne zmontujeme váš nový nábytok a všetko doladíme do posledných detailoch, na ktorých nám skutočne záleží.


CHCEM SPOĽAHLIVÉ DODANIE

POCTIVÁ A ODBORNÁ MONTÁŽ

Keď je každý centimeter dôležitý


Montáž v rukách profesionálov, ktorí nábytku rozumejú, nie je len pojem. Ak ju realizuje tím skúsených montážnych technikov, málokto vie, že sa tak značne predĺži životnosť a zabezpečí stopercentná funkčnosť nábytku na mieru. Vďaka najmodernejšiemu vybaveniu na odbornú montáž a požiadavkám, ktoré na našich technikov kladieme, je výsledná realizácia vášho nového nábytku v tých najlepších rukách. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť aj na 100% poriadok, v ktorom im realizáciu interiéru po montáži odovzdáme. Po všetkých úkonoch priestor dôkladne upraceme a uvedieme do stavu používania.


TAKÚTO MONTÁŽ CHCEM

DODRŽIAVAME TERMÍNY A DOHODNUTÉ DETAILY

Na presnosti si zakladáme už viac ako 25 rokov


Zrealizovať vaše predstavy o zariadení interiéru a jedinečný nábytkový dizajn do výslednej podoby nie je otázkou niekoľkých dní. Vieme však, že váš čas je vzácny. Preto aj za pomoci overených a detailne nastavených interných procesov od prvotného stretnutia, až po výslednú realizáciu interiéru, vašim časom neplytváme ani minútu. Od chvíle, kedy si záväzne naše služby objednáte, vám v časovom intervale 6-8 týždňov vyrobíme a namontujeme nábytok na mieru, ktorý sme spolu vytvorili. Vďaka jedinečnému spojeniu vašich predstáv a know-how celého tímu Rstudia.


TO JE PRESNE TO, ČO POTREBUJEM