Servis nábytku

Naši klienti aj po rokoch s istotou vedia, kde nás nájdu.

Keď sa servis nábytku mení na dlhodobú starostlivosť.

Kontaktujte nás
viac

PONÚKAME RIEŠENIE, NIE VÝHOVORKY

Dôveru, ktorú v nás vkladáte, meníme na trvalú hodnotu


Už vo chvíli, kedy navrhuje náš interiérový dizajnér prvé črty vášho vysnívaného interiéru alebo nábytku na mieru vieme, že naša vzájomná spolupráca nekončí záručnou dobou 2 roky. Výsledky svojej práce si vážime, práve tak, ako aj dôveru, ktorú do nás pri oslovení vkladáte. Aj z toho dôvodu nikdy nehľadáme jednoduchšiu cestu formou výhovoriek, ale naopak promptné riešenia v záujme vašej spokojnosti. To všetko s dôrazom na to, aby naši klienti neboli ukrátení o komfort a pocit domova, ktorý vo svojich nových priestoroch nadobudli.


TAKÝ SERVIS CHCEM

ÚSTRETOVÝ SERVIS AJ PO ROKOCH

Náš záujem nekončí s končiacou zárukou


V Rstudiu nás každá nová výzva posúva vpred. Napĺňa nás, že svojou poctivou a usilovnou prácou tvoríme interiéry, ktoré sú pre našich klientov vysnívaným domovom. Aj to je dôvodom, prečo vám kedykoľvek zodvihneme telefón a podáme pomocnú ruku i po tom, ako uplynie zákonná záruka. Vždy sa radi presvedčíme, že sme svoju prácu odviedli dôsledne a nábytok na mieru, ktorý sme navrhli a zrealizovali, vám stále robí radosť a spĺňa svoju funkciu aj po rokoch. Po vyše 25 rokoch pôsobenia na trhu sa nemusíte obávať, že vám nezdvihneme telefón, keď nás budete potrebovať.


Chcem starostlivosť aj po záruke

PRIATEĽSKÁ KOMUNIKÁCIA A ZODPOVEDNÝ PRÍSTUP

Každý podnet riešime s plnohodnotným nasadením


V Rstudiu nerobíme rozdiely medzi podnetmi od našich klientov. Či už vás trápi chýbajúci diel alebo potrebujete doplniť nábytok na mieru o nové kúsky, našou prioritou je vaša spokojnosť. To je tá pravá hodnota, ktorú sa snažíme svojou prácou denne tvoriť. Práve skúsenosti, ktoré sme v oblasti navrhovania a realizácie nábytku na mieru nadobudli, nás naučili, že občas môže nastať drobná závada. Kľúčový je ale prístup, akým sa vyrieši. V Rstudiu sa preto k riešeniu všetkých podnetov od našich klientov staviame zakaždým zodpovedne a ústretovo.


To je servis, ktorý hľadám

PRIATEĽSKÁ ATMOSFÉRA RODINNEJ FIRMY

Dbáme na služby a servis, za ktorým cítiť človeka


Skvelý obchod, to nie sú len kvalitné materiály a najnovšie technológie. V našom interiérovom štúdiu vieme, že za silou, ktorá dáva veci do pohybu, stojí ľudský faktor. Náš tím preto pozostáva zo spoľahlivých, nadšených a svedomitých ľudí. Svoju prácu denne vykonávajú precízne a najmä srdcom, pretože ich napĺňa. Preto majú naši zákazníci neraz pocit, že prístup a servis, ktorý im poskytujeme, niekde inde nenájdu. A my práve vďaka týmto hodnotám tvoríme interiéry, ktoré majú hlavu a najmä dušu.


CHCEM S VAMI SPOLUPRACOVAŤ