Výroba nábytku

Navrhneme a vyrobíme vám nábytok na mieru podľa vašich potrieb.

Spájame kvalitné materiály a originálny dizajn.

Kontaktujte nás
viac

Vlastná výroba nábytku

Najnovšie technológie výroby a kvalitné stroje


To najlepšie vybavenie výrobnej dielne s kvalitnými a presnými strojmi spúšťame do pochodu s jediným cieľom. Aby spolu s tímom našich skúsených montážnych technikov odštartovali proces výroby vášho nového nábytku na mieru. Nákresy a technické kvóty sa pomocou programu Imos zmenia na čiarové kódy. Tie obsahujú detailné informácie pre výrobu každého jedného dielu. V momente, ako ich skener CNC nárezového centra zn. Homag rozpozná, rysuje sa nový, originálny kúsok nábytku na mieru do vášho nového interiéru.


Pozrite si VIDEO z našich realizácií

OVERENÉ A KVALITNÉ MATERIÁLY

Kvalitné kovania s doživotnou zárukou


Základom kvalitného nábytku na mieru je profesionálna výroba, ale aj materiál, ktorý odráža kvalitu. Preto spolupracujeme s tými najlepšími na trhu. Nábytok vyrábame z LDTD exkluzívnych značiek Egger, Kronospan alebo Kaindl. Používame nábytkové kovanie s doživotnou zárukou značky Blum a Hettich. Po rokoch skúseností na trhu vieme, že ide o overené materiály, na ktorých kvalitu sa môžeme spoľahnúť. Montáž zabezpečujú naši interní technici s profesionálnym náradím a preto ručíme za to, že budete s výsledkom spokojný.


Pozrite si naše realizácie

Interiéry, ktoré sme realizovali

Radí vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
KULICH

TIP PRE NÁBYTOK NA MIERU

Obývačka prepojená s kuchyňou patrí k trendu, ktorý je na výslní už dlhšiu dobu. Neviete si rady, ako sa popasovať s interiérom v tejto časti vášho bývania? Máme pre vás niekoľko dobrých rád, ktoré vám pomôžu.


Chcem vedieť viac

Naši
spokojní
zákazníci

Novostavba rodinného domu

Bratislava

POVEDALI O NÁS: "Hľadali sme firmu, ktorá sa nám postará kompletne o všetko, od návrhu, cez výrobu až po montáž nábytku do celého domu. Oceňujeme veľmi profesionálny a hlavne osobný prístup pána Beka, aký sa v dnešnej...


Čítať viac

Rekonštrukcia bytu

Šaľa

POVEDALI O NÁS: “Keďže sme kupovali  byt s priateľkou prvýkrát, nemali sme žiadne skúsenosti so zariaďovaním. Obrátili sme sa na Rstudio. Teraz sa tešíme z nového nábytku, ktorý nám vyrobili na mieru do obývačky a...


Čítať viac