Výroba nábytku na mieru

Spájame kvalitné materiály a originálny dizajn

Nábytok na mieru, ktorý sadne presne na svoje miesto

Zaujíma ma viacKontakt
viac

Vlastná výroba nábytku

Najnovšie technológie výroby a kvalitné stroje


Vo chvíli, ako si s naším projektovým manažérom odkonzultujete 3D návrh interiéru, začíname vo výrobe proces, ktorý mení vizualizáciu na skutočnosť. To najlepšie vybavenie výrobnej dielne s kvalitnými a presnými strojmi spúšťame do pochodu s jediným cieľom. Aby spolu s tímom našich skúsených montážnych technikov odštartovali proces výroby vášho nového nábytku na mieru. Nákresy a technické kvóty sa pomocou programu Imos zmenia na čiarové kódy. Tie obsahujú detailné informácie pre výrobu každého jedného dielu. V momente, ako ich skener CNC nárezového centra zn. Homag rozpozná, rysuje sa nový, originálny kúsok nábytku na mieru.


CHCEM PRECÍZNE VYROBENÝ NÁBYTOK

KOVANIE ZALOŽENÉ NA TRADÍCII A KVALITNEJ VÝROBE

Pracujeme len s najlepšími dodávateľmi a materiálmi


Kvalitné kovanie je významnou súčasťou každého nábytku na mieru. V Rstudiu svojim klientom navrhujeme a vyrábame originálny a najmä kvalitný nábytok. Aj preto sa musia všetky jeho časti podrobiť dôkladnému výberu. Po rokoch skúseností vsádzame na spoluprácu s tými najlepšími na trhu. Príkladom je nábytkové kovanie značky BLUM. Ich inovácie a vylepšenia pre vaše každodenné používanie posúvajú nábytok na mieru z našej dielne opäť o latku vyššie. To všetko preto, aby prinášali našim zákazníkom maximálny úžitok a pohodlné používanie.


CHCEM NÁBYTOK S KVALITNÝM KOVANÍM

DETAILY, KTORÉ ZAČÍNAJÚ VÝBEROM MATERIÁLU

Vo výrobe nábytku spájame účelnosť a trendy


Prvým krokom ku kvalitnému nábytku na mieru je profesionálna výroba a materiál, ktorý odráža kvalitu. Preto pracujeme pri výrobe nábytku na mieru s overenými laminátovými drevotrieskovými doskami (LDTD). Práve tie spájajú dva hlavné atribúty, ktoré od dodávateľov materiálu na výrobu nábytku požadujeme. Prvotriednu kvalitu a nadčasový dizajn. V Rstudiu vyrábame nábytok na mieru z LDTD dosiek od dodávateľov zvučných mien ako napríklad Egger, Kronospan alebo Kaindl. Po rokoch skúseností na trhu vieme, že ide o overené materiály, na ktorých kvalitu sa môžeme spoľahnúť. Aj pomocou nich vyrábame nábytok na mieru, ktorý dotvára útulnosť domova a zároveň spĺňa účel a funkčnosť.


CHCEM NÁBYTOK Z KVALITNÉHO MATERIÁLU

NADČASOVÝ NÁBYTOK S ORIGINÁLNYMI VYLEPŠENIAMI

Výroba nábytku na mieru do celej domácnosti


V Rstudiu kladieme dôraz na osobný a individuálny prístup, ktorý naši klienti oceňujú. Vďaka službám od detailného 3D návrhu interiéru, až po montáž a ústretový servis, nadväzujeme spoluprácu s klientom, na ktorú sa môže kedykoľvek spoľahnúť. Napríklad i v momente, ak potrebuje zariadiť ďalšiu miestnosť v interiéri, kompletnú renováciu bytu alebo premýšľa nad výstavbou nového vysnívaného domova. Za svojou prácou si stojíme, i preto všetky nárezové plány z už vyrobeného nábytku na mieru starostlivo archivujeme. Jednoducho tak doplníme chýbajúci diel nábytku alebo kompletný nábytok na mieru v inej miestnosti v rovnakom duchu, ako sme už realizovali.


TO JE TEN PRAVÝ NÁBYTOK PRE MŇA